x-kom hosting

Warto?! Monitor

karolina87
utworzono
utworzono

Witam!

Warto jest kupić ten monitor LG 19" LCD L1953S-SF - http://

akmaster
komentarz
komentarz

Ten jest całkiem niezły. CZas reakcji to tylko 5 ms. Trochę mała rozdzielczość obrazu. Ale za tą cenę jest ok. Zależy też do czego potrzebujesz ten monit. Do grania czy do pracy.

karolina87
komentarz
komentarz

Praktycznie do wszystkiego, ale gracz nałogowy ze mnie nie jest, aby tylko mieć komputer do grania.

airdamien23
komentarz
komentarz

Powiedzcie mi czy ten monitor LG 19" LCD L1953S-SF można podłaczyc do konsoli xbox360 ? ma cos takiego jak VGA ? chciałbym kupić ten monitor i powiedzcie czy jest naprawdę dobry ?

Please

Przemek
komentarz
komentarz
Trochę mała rozdzielczość obrazu

Jesli monitor ma byc do gier to ta rozdzielczosc wystarczy bo naprawde potrzeba dobrego sprzetu zeby pociagnal nowa gre na tej rozdzielczosci.

airdamien23, jesli w XBoxie masz wyjscie D-Sub to bedzie pasowal.

miktok
komentarz
komentarz

moim skromnym zdaniem ten monitor za taka cene jest idealny parametry przyzwoite. Ja bym sie nie zastanawial tylko kupowal. O moze tez go sobie sprawie? :067:

beny
komentarz
komentarz

Z całym szacunkiem ale ja bym go nie kupił. Mała rozdziałka, jak sie nie myle zrobiony na matrycy TN, tylko D-Sub...

W "Nie dla idiotów" za 850zł lecą Samsungi 20" z DVI i nawet dobre są. Dozbieraj coś $ i kup ze stajni Benq monita bo mają kilka dobrych...

Whatever...

Przemek
komentarz
komentarz
Dozbieraj coś $ i kup ze stajni Benq monita bo mają kilka dobrych...

Z tym sie jak najbardziej zgodze.

Matryca MVA przewyzsza TN ale cos za cos czyli o wiele wieksza cena z Benq ale na monitorze nie ma co oszczedzac.

beny
komentarz
komentarz

Przede wszystkim idzie w jakość kolorków :) Serio w monit warto nawet włożyć 1500zł i sie cieszyć jakością obrazu przez kiiiilka lat :)

Przemek
komentarz
komentarz
Przede wszystkim idzie w jakość kolorków :)

Nie tylko jakosc kolorow.

Na plus jest takze kat widzenia.

Serio w monit warto nawet włożyć 1500zł i sie cieszyć jakością obrazu przez kiiiilka lat :)

W koncu monitor kupuje sie na kilka lat.

Tutaj najbardzie jest widoczne oszczedzanie na podzespolach.

Stwierdzenie im wiekszy tym lepszy jest bledne.

Lepiej kupic drozszy moitor ale mniejszy.

beny
komentarz
komentarz

No to panie modzie, widze żeśmy się zgodzili :P

airdamien23
komentarz
komentarz

porządny monitor. Najlepeij do 800 zł. tak napisała Karolinka :>

Więc nie wyjeżdzajcie z Benq :> jak Pani pisze do 800zł to do 800zł za tyle pieniędzy można pożadny monitor LG a nawet Samsung :> co z was za specjaliści

beny
komentarz
komentarz

No cóż... jeśli ma być dobre to trzeba dołożyć, a jeśli dla Ciebie pierwszy lepszy Samsung/LG jest ok to gratuluje :)

beny
komentarz
komentarz

No i idealnie :) Model 93(94) jest jego nastepca, wiec tak jak juz wczesniej pisalem to idealny wybór...

airdamien23, a co to specjalista ?? :D

demarco
komentarz
komentarz
Ja bym sie pokusil o cos takiego:

http://allegro.pl/item204...gwarancja_.html

No i prawidłowo. Też bym tak zrobił.

na prawdę warto dołożyć do tego Benq

Ps Przemek, przekonałeś się do Benq :D

airdamien23
komentarz
komentarz

J

airdamien23, a co to specjalista ? ? :D

Jeśli niewiesz kto to taki to oczym my tu gadamy :lol:

Wyjaśnienie: Specjalista to ktoś taki który się zna bardzo dobrze w swojej dziedzinie

Może ma Cie racje z tym Benq jest Lepszy ale ja wole LG/Samsung i wiem co wybrałem bo to full wypas do 800zł jakbym miał 1500 zł to bym napewno nie kupił Benq.

demarco
komentarz
komentarz
jakbym miał 1500 zł to bym napewno nie kupił Benq.

Jakie 1500 ?

Przecież on kosztuje poniżej 900zł a konkuruje własnie z monitorami za 1500zł

karolina87
komentarz
komentarz

a co myślicie o tej 17nastce?! http://

tak przeglądam i przeglądam i jeszcze jeden - co o tym sądzicie http://

karolina87
komentarz
komentarz
Zaden z tych nie jest lepszy od tego Benq.

nie porównuje go z Benq`u, tylko wole kupić 17`` niż tanią 19`` i się pytam co z tymi 17``

Przemek
komentarz
komentarz

Zrozum ze ten Benq jest lepszy od tych 17''

Fakt jest tani ale nieoznacza to ze jest do du**

;)

karolina87
komentarz
komentarz
Zrozum ze ten Benq jest lepszy od tych 17''

Fakt jest tani ale nieoznacza to ze jest do du**

nie wątpie, że nie jest dobry. Ale pytam o te wymienione 17nastki czy one są dobre czy nie - zapomnijmy na razie o Benq`u!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.