x-kom hosting

! Logowanie usługi Klient zasad grupy nie powiodło się !

Bruce
utworzono
utworzono

Witam !!!

Aktualnie jestem w kropce. Sprawa wygląda następująco:

Posiadam Windows Vista z własnym kontem administracyjnym. A dla swojej głupiej aczkolwiek ponoć ładnej siostry włączyłem konto Gościa. Przez dłużysz okres to popłaciło. Zero jakiegokolwiek szmelcu ściągniętego na dysk. Zero instalacji jakiegoś oprogramowania - jak dla mnie Bum cyk cyk Full Control zero śmieci. No ale jak można było przewidzieć nawet konto Gościa była w stanie rozwalić. Zaczęło się od problemu z GG. Cholera wie co próbowała zrobić - tak czy inaczej na koncie Gościa w ogóle się nie uruchamiało. Wyskakiwał błąd i dupa. Postanowiłem wyłączyć konto Gościa i stworzyć nowego użytkownika z sporymi ograniczeniami. Tak też zrobiłem - konto powstało / kontrola rodzicielska itd. Wyznaczyłem programy z których mogła korzystać i takie tam. Nie wiedzieć dlaczego ale porzuciłem ten pomysł i postanowiłem wrócić do konta Gościa. Usunąłem konto użytkownika i ponownie włączyłem Gościa. Ten przyjął coś w stylu ustawień początkowych. Tak jak bym go włączył po raz pierwszy i niby ok ale nie do końca. Włączam GG (zainstalowane na dysku C:) i nic - ciągle ten sam błąd. Włączam neta a tu kontrola rodzicielska - nie można odpalić witryny. Wpisuje Google.pl to samo. Myślę WTF ??? Wylogowałem się - przeszedłem na admina. Wyłączyłem i włączyłem ponownie Gościa. Loguję się i co: LOGOWANIE USŁUGI KLIENT ZASADY GRUPY NIE POWIODŁO SIĘ ODMOWA DOSTĘPU !!! K...A !!! !!! !!!

Serdecznie i bardzo bardzo proszę o pomoc !!!

kamil0706
komentarz
komentarz

Podaj co to był za błąd...

Bruce
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nie pamiętam ;/ Jeśli chodzi o GG (od którego wszystko się zaczęło) to było tak: w Viście pojawia się małe okno z przelatującym paskiem jakby loadingu z napisem wyszukiwanie rozwiązania po czym go nie znajdowało. Natomiast za tym oknem kolejne w postaci tabeli z możliwością wpisania tematyki problemu i wysłania lub też nie do centrali GG. To wszystko ;/ exe GG powodowało tylko taką reakcję nic poza tym. A jeśli chodzi o błąd przy logowaniu do konta Gościa to tak jak w pierwszym poście. Po wduszeniu ikony Gościa pojawia się ta informacja i jedyna opcja działania to wyloguj z powrotem do okna głównego logowania.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie bardzo bardzo proszę o podzielenie się nimi !

Znalazłem pewną zależność jeśli może to pomóc: Aktualnie posiadam 2 konta: Admin i te siory. W momencie jak na moim jest uruchomione GG i po przelogowaniu na 2 konto tam GG się nie uruchamia (wyskakuje powyższy błąd). Natomiast gdy na moim koncie GG jest wyłączone na drugim uruchamia się bezproblemowo. Jakieś sugestie ? Bo na moje wygląda to tak że nie mogą być uruchomione w tym samym czasie GG na różnych kontach.

Edytowane przez Bruce
gfh7x
komentarz
komentarz

Możesz to naprawić poprzez opcję "Napraw" w instalatorze Win Vista lub jeśli chcesz można spróbować pobawić się w Rejestrze i CMD ;) ale myślę, że to pierwsze będzie łatwiejsze :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.