x-kom hosting

(obrazek GIF, 1x1 pixeli)

Niko2000
utworzono
utworzono

Taka oto nazwa okienka wyświetla mi się, gdy próbuję wejść na niektóre strony. Zamiast niej nie otwiera sie nic( pusta, biała karta, jedynie ten nagłówek). Nie jest to na pewno blokada w routerze, bo na innych pecetach w sieci ( z tym samym firewallem i antywirem) strony są wyświetlane bez problemu. Co mam zrobić, żeby móc je wyświetlić?

Dalik
komentarz
komentarz

Jaka przeglądarka ?

Niko2000
komentarz
komentarz

Przepsraszam, zapomniałem napisać Mozilla Firefox 3.0.11 :P

Dalik
komentarz
komentarz

Zacznij od reinstalacji przeglądarki (reinstalacja , czytaj: odinstalowac i zainstalowac od nowa)

Niko2000
komentarz
komentarz

Ja to już mam od dawna. Nawet kompa całego w miedzy czasie zdążyłem przeinstalować.

pozatym tych samych stron nie czyta mi również na explorerze

Dalik
komentarz
komentarz

Dziwne.

Wtyczki typu java , flashplayer poinstalowane?

LinkinParkFAN
komentarz
komentarz

A z czego masz internet? Zgłoś operatorowi sieci.

Niko2000
komentarz
komentarz

Wszystkie wtyczki oczywiście mam. I U operatora też ok, bo na stacjonarnym PCcie te strony działają. Przez Router idzie.

Nic nie da rady zrobić?

  • 1 miesiąc później...
Niko2000
komentarz
komentarz

Zauważyłem też, że nie wczytuje mi niektórych obrazków ze stron. Są jakby niewidoczne - sama ramka.

  • 9 miesięcy później...
Ice_Gust_PL
komentarz
komentarz

Rozwiązał ktoś ten problem? Mam dokładnie to samo, na moim stacjonarnym jest kilka stron, które się nie wczytują, a na dwóch innych lapkach i jeszcze jednym stacjonarnym wszystko śmiga. Nie zależnie od przeglądarki i systemu (Win XP, Vista i 7). Ciekawe to, ale niezwykle irytujące....

Problem rozwiązany, kaspersky blokował witryny ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.