x-kom hosting

Jak przesłać dane z komputera stacjonarnego na laptop?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Lucider ,
lidziunka
utworzono
utworzono

wITAM.! JUTRO KUPUJE SOBIę LAPTOP w domu jak na razie mam zwyklego PC i internet multimedia na moim komputerze znajduje sie ok 3000 tysiecy piosenek i jak ja mam je przesłać z komputera na komputer w jednym pliku.? aha jeszcze jedno pytanie od neta mam taka czarna skrzyneczke i czy mozna odlaczyc kabelki od jednostki centralnej i podlaczyc do laptopa czy trzeba mieć jkieś specjalne wejścia prosze o pomoc pozdrawiam :)

Kamix
komentarz
komentarz
pytanie od neta mam taka czarna skrzyneczke i czy mozna odlaczyc kabelki od jednostki centralnej i podlaczyc do laptopa czy trzeba mieć jkieś specjalne wejścia

Ta czarna skrzyna to wnioskuję że to router :)

To zależy od laptopa, ale więkrzość laptopów ma wbudowaną kartę sieciową :)

A co do tego przeniesienia piosenek, to można by było z nich zrobić archiwum RAR za pomocą WinRAR-a :)

  • Rekomendowana odpowiedź
Lucider
komentarz
komentarz

Pliki można: przesłać przez połączenie kablem sieciowym, lub nagrać na płytę i przekopiować. Czarną skrzynkę, jak nazwałaś najprawdopodobniej modem, na pewno możesz odłączyć od kompa i podłączyć do laptopa o ile tylko masz tam takie wejście (prawie na pewno masz), ogólnie nie powinnno być z tym problemu :)

Kamix
komentarz
komentarz

Lucider, tak masz rację to raczej modem, a nie router :)

Masters
komentarz
komentarz

Nie mam czasu dlatego też nie przeczytam wszystkiego o czym jest napisane w obu postach ale według mnie nie pamietam czy sie nie myle ale jesli podpina sie skrętke pod modem to jest to zwyczajna skrętka a jak chce sie podlaczyc 2 kompy bez słicza routera.... poprostu jeden z drugim to musi być skrosowana skrętka czy nie mam racji ??? .

Poszukaj tematu krosowanie skrętki tam powinno być wszystko ladnie opisane

jak co na gg moge ci powiedziec co i jak 283187 .

Nie bede tu wszystkiego pisać bo nie mam czasu .

Najprostszym rozwiazaniem jest zakupienie kabla usb łaczysz przez niego 2 kompu jest to troszke wolniejsze ale najprostsze ;).

zapraszam do wypowiedzenia sie na

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?p=74853#74853

bo mnie juz nerwy lapia dalem temat tydzien temu i nikt nie potrafi wstawic glopiego testu :/ . 2 min roboty (razem ze znalezieniem i zainstalowaniem aidy czy everesta) grrrrrr chyba opuszcze to forum

Lucider
komentarz
komentarz
Nie mam czasu dlatego też nie przeczytam wszystkiego o czym jest napisane w obu postach ale według mnie nie pamietam czy sie nie myle ale jesli podpina sie skrętke pod modem to jest to zwyczajna skrętka a jak chce sie podlaczyc 2 kompy bez słicza routera.... poprostu jeden z drugim to musi być skrosowana skrętka czy nie mam racji ? ?? .

Mówisz zapewne o modemie Motorola, który ma wejście na zwykły kabel sieciowy, ale po to żeby go podłączyć do komputera jeżeli ktoś nie ma kabla USB, zamiennie, nie po to żeby łączyć dwa kompy :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.