x-kom hosting

Przekierowanie domeny w home.pl

chmielu1991
utworzono
utworzono

Witam mam problem z przekierowaniem strony:

Chodzi o to iż zarejestrowałem domenę w home.pl i teraz chcę przekierować stronę z lua.pl właśnie na tą domenę.

Podczas wpisywania DNS i IP (Serwera zewnętrznego) wyskakuje mi taki komunikat:

Pole IP1: Adres IP należy podawać tylko dla serwerów DNS w domenie "fc-clan.pl"!

Pole IP2: Adres IP należy podawać tylko dla serwerów DNS w domenie "fc-clan.pl"!

Pole DNS1: serwer "ns1.lua.pl" nie jest skonfigurowany dla domeny "fc-clan.pl". Skontaktuj się z administratorem docelowego serwera DNS, celem skonfigurowania obsługi domeny!

Pole DNS2: serwer "ns3.lua.pl" nie jest skonfigurowany dla domeny "fc-clan.pl". Skontaktuj się z administratorem docelowego serwera DNS, celem skonfigurowania obsługi domeny!

Nie rozumiem co mam zrobić.

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

benkowik
komentarz
komentarz

Jeśli masz jakąś stronę np. stara.pl i chcesz aby po wejściu na tą stronę przekierowało na nowa.pl musisz użyć tego kodu:

[i]<meta http-equiv="refresh" content="1; url=www.nowa.pl">[/i]

Oczywiście ten kod dajesz na stara.pl

chmielu1991
komentarz
komentarz
Jeśli masz jakąś stronę np. stara.pl i chcesz aby po wejściu na tą stronę przekierowało na nowa.pl musisz użyć tego kodu:
[i]<meta http-equiv="refresh" content="1; url=www.nowa.pl">[/i]

Oczywiście ten kod dajesz na stara.pl

Nie nie o to mi chodzi mam stara.pl i ten adres chce mieć pod domeną nowa.pl, czyli wpisujemy nowa.pl i ładuje się stara.pl.

benkowik
komentarz
komentarz

No więc musisz znać ip serwerów DNS na których były pliki dla stara.pl i w ustawieniach domeny nowa.pl podać te ip czy adresy ;)

chmielu1991
komentarz
komentarz
No więc musisz znać ip serwerów DNS na których były pliki dla stara.pl i w ustawieniach domeny nowa.pl podać te ip czy adresy ;)

no tak zrobiłem i pojawił mi się taki komunikat jak w 1 poście...

benkowik
komentarz
komentarz

A w ogóle hosting oferuje podpinanie domeny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.