x-kom hosting

Entering sleep mode

askat
utworzono
utworzono

Wczoraj kupiłem nowe części do kompa, grając w gry komp mi się zawiesza i sam restartuje a na ekranie pisze Entering sleep mode. Spróbuje zformatowac dysk C: i na nowo zainstalowac windowsa, moze to cos da. Jak gram np. w counter strike 1.6 ktory ma strasznie slabe wymagania sprzetowe to tez mi sie wiesza i dzieje sie to samo. Mam nadzieje ze po reinstalacji windowsa to sie zmieni. Wie ktos jednak o co moze naprawde chodzic? Mam Athlon x2 5200+,radeona x800GTO. Musze rowniez powiedziec ze przed wymiana czesci nie mialem tego problemu (przynajmniej tak czesto bo tez sie zdarzalo) na dysku mam nadal te same informacje co mialem. Moze serio format C: i reinstalka windowsa xp cos da?

akmaster
komentarz
komentarz

Tak jak mówisz to zrób i wtedy napisz czy pomogło. Szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Sprawdź jeszcze na google. Może ktoś inny też miał taki problem i jest wyjaśniona jego przyczyna.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.