x-kom hosting

połączenie komputera z telewizorem

aaga
utworzono
utworzono

chciałabym przegrać z kasety (nagranej na magnetowidzie) na płytę DVD lub bezpośrednio nagrywać programy z telewizora... w komputerze mam nagrywarkę DVD ale nie wiem jak to podłączyć, żeby dało się przegrywać. czy potrzebna jest karta telewizyjna, czy można zrobić to w inny sposób?? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :]

Bamu
komentarz
komentarz

Do nagrania jakiegos programu z TV potrzebujesz karty TV. i jesli podlonczysz kompa pod tv to bedziezz widzial na tv co sie dzieje na kompie a nie odwrotnie

tazman
komentarz
komentarz

Po pierwsze kup kartę TV, jeśłi jest to kaseta VHS, to przyznam ci że osiągniesz rezultat końcowy taki jakiej jakości obecnie jest kaseta VHS.

ideo podłączasz do karty TV za pośrednictwem chinchów, wyszukujesz sprzęt w oprogramowaniu do karty np Ulead Video studio wybierasz metodę kompresji i kodek i nagrywasz, jako mpeg później konwertujesz to w Uleadzie i nagrywasz płytę DVD w razie czego pisz na gg

aaga
komentarz
komentarz

słyszałam że karty telewizyjne są zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.. szczerze mówiąc zależało by mi na takiej wewnętrznej. znacie może jakieś porządne i wypróbowane karty tv? (oczywiście w jakiejś umiarkowanej cenie ;) )

jakie taka karta ma funkcje? już wiem, że możliwość przegrywania kaset.. ale czy będzie można bezpośrednio nagrywać z telewizora i czy obraz telewizyjny będzie na kompie?

Bamu
komentarz
komentarz

TUNER TV LEADTEK WINFAST 2000XP EXPERT

http://www.nokaut.pl/tunery-tv-i-fm/tuner-...0xp-expert.html

Kolega go ma i nie nażeka, i własnie to jest jedna z tych najtanszych, i jęsli dobrze pamiętam była w Komputer świat na teście jako pierwsza

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.