x-kom hosting

Kaspersky Internet Security 2009 - niektóre usługi nie mogą zostać włączone

simivar
utworzono
utworzono (edytowane)

Jak ja kocham błędy w moich XPku... <_< No nic, po raz kolejny muszę zwrócić się do was z prosbą o pomoc. Jak już wiadomo z tego i tego tematu instalowałem sobie .netFrameWork'a i SP3. Błąd przy netframework'u naprawił się sam (cuda się zdarzają ^.^), wystarczyło uruchomić ponownie komputer, a następnie sobie dokończyłem instalację tejże aplikacji (odpaliłem od nowa, wykrył, że dokądś tam było już wykonane, to rozpoczął instalację od tego punktu), natomiast po instalacji SP3 mam kilka problemów... Jak na razie wykryłem dwa, z którymi sobie nie potrafiłem poradzić, jeden już naprawiony (ten temat), a teraz powstał drugi - z KIS8.0.0.506.

Cały czas w tejże aplikacji (Kaspersky Internet Security 2009) wyskakują mi błędy 'nieoczekiwany błąd', 'błąd podczas inicjacji', 'nie zaimpletowano' i z ratunkiem przychodzi nam oczywiście świetna... naprawa aplikacji, która coś tam zaczyna robić, a gdy skończy prosi o ponowne uruchomienie komputera, po którym...

...o dziwo nadal występuje ten sam błąd! <_<

Zdjęcie:

2zp7a8j.png

cezarpiotr
komentarz
komentarz (edytowane)

hmmm... niektóre usługi nie mogą być włączone..

może przez to, że masz pirata ?

//A skąd pewność, że pirat? Daruj sobie.

simivar
komentarz
komentarz
hmmm... niektóre usługi nie mogą być włączone..

może przez to, że masz pirata ?

Możesz mi powiedzieć, gdzie Ci kurw... pisze, że to pirat? Nie, to nie jest pirat, so sorry :huh:

23wod1t.png

Reinstal nie pomaga??

http://www.searchengines.pl/Blad-przy-inst...70-t103871.html poczytaj i pogoogluj może coś znajdziesz;) jeszcze poprzeglądaj support kasperskiego

Reinstalowałem - nadal te same błędy. Podany przez Ciebie link nie dotyczy mojego problemu, tam jest błąd przy instalacji, u mnie jest, jak już Kasper jest włączony.

Psycholandia
komentarz
komentarz
Możesz mi powiedzieć, gdzie Ci kurw... pisze, że to pirat? Nie, to nie jest pirat, so sorry

Kolego, tak to my tutaj nie rozmawiamy, ostrzeżenie.

MarekM25
komentarz
komentarz

jeżeli nie znajdziesz w googlach rozwiązania to napisz do pomocy technicznej i poprzeglądaj w supporcie http://support.kaspersky.com/pl/kis2009

simivar
komentarz
komentarz (edytowane)
Kolego, tak to my tutaj nie rozmawiamy, ostrzeżenie.

A może mi koleżanka powiedzieć jakim "prawem" tamten "Pan" wchodzi do tematu, pisze posta zupełnie nie na temat i oskarża mnie o nielegalne wersje oprogramowania? <_<

Btw. zna ktoś sposób, jakim mogę to 'naprawić'?

//Panu dopisałam coś pod postem, a Tobie proponuję bez nerwów i bez bluzgów, ogłady trochę i kultury.

//Tyle na ten temat, nie offtopuje już.

MarekM25
komentarz
komentarz

cezarpiotr się tylko pytał czy masz pirata tylko zrobił to w taki sposób, że powiedział jakbyś miał pirata

Może sam trochę poszukaj rozwiązania;/ Podałem Ci linka do supportu kasperskiego z rozwiązaniem większości problemów

Do googli chyba nie muszę linka podawać?

Jak nie możesz znaleźć to wyślij e-maila do pomocy technicznej

nitro07
komentarz
komentarz

możliwe, że kaspersky został zainstalowany na zainfekowanym komputerze i "coś" blokuje jego pełną funkcjonalność

polecam skanowanie MKSonline, kaspersku online + spybot i ad-aware

simivar
komentarz
komentarz (edytowane)
możliwe, że kaspersky został zainstalowany na zainfekowanym komputerze i "coś" blokuje jego pełną funkcjonalność

polecam skanowanie MKSonline, kaspersku online + spybot i ad-aware

Przeskanowałem - czysto. :x

Ściągnę jeszcze spybota, może coś wykryje...

Jednakże, raczej nie jest możliwe, aby był jakiś wirus, gdyż ściągałem tylko z zaufanych stron, a system został zainstalowany 2 dni temu bodajże.

MarekM25
komentarz
komentarz

zamelduj się z logiem z otl w dziale logi do sprawdzenia;) to jak jest to wirus to na pewno zostanie usunięty

simivar
komentarz
komentarz
zamelduj się z logiem z otl w dziale logi do sprawdzenia;) to jak jest to wirus to na pewno zostanie usunięty

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=117017

Komp jest czysty, tak więc o co chodzi?

btw. support nie odpisał.

MarekM25
komentarz
komentarz

mówię Ci napisz do supportu;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.