x-kom hosting

BENQ FP93GS vs. LG L1953TR-SF

Aliant
utworzono
utworzono

Zastanawiam się na kupnem jednego z tych dwóch modeli LCD- BENQ 19" LCD FP93GS oraz LCD 19" LG Flatron L1953TR-SF. Skłaniam się ku Benq-owi głównie z uwagi na cenę, ponieważ mam sporo ograniczony budżet po złożeniu nowego PC. Ale nie tylko cena mnie w nim "urzekła", ale również pozytywne opinie posiadaczy tego monitora. Praktycznie te dwa monitory różnią się tylko czasem reakcji matrycy (LG ma mniejszy czas reakcji). Jeśli chodzi o kontrast to jest on jest podobny, ponieważ LG sporo go zawyżyła (chłyt martetingowy :) ). Więc chodzi mi tutaj przede wszystkim o to, czy te 3ms czasu reakcji, które różnią te dwa modele, będą dużo zauważalną różnicą i lepiej dodać 200 zł i wziąć tego LG? Z góry dzięki za pomoc.

Bamu
komentarz
komentarz

Wielkiej róznicy nie zobaczysz, jeśli zobaczysz. tak ze niedal bym 200zł wiecej przez taki powód.

giancardi
komentarz
komentarz

Przede wszystkim "wziąć".

Nie zobaczysz żadnej różnicy, bierz to tańsze.

tazman
komentarz
komentarz

Ja proponował bym ci tego LCD 19" LG Flatron L1953TR-SF. parametry ma dużo lepsze a cena tylko 200 zl droższa

Aliant
komentarz
komentarz
parametry ma dużo lepsze

Jakie inne parametry, oprócz wcześniej wspomnianego czasu reakcji, ten LG ma lepsze?

giancardi
komentarz
komentarz

Żadne.:) Bierz Benq chyba, że za wygląd chcesz 200zł dopłacać. Obydwa są TN więc bez rewelacji.

tazman
komentarz
komentarz

Chociażby kontrast

Bamu
komentarz
komentarz

dla kontrastu którego nie zobaczysz róznicy, a 200 zł to niejest mało

tazman
komentarz
komentarz

Wiesz Bamu_Ulea, liczy sie też technologia wykonania, oraz ergonomia pracy, niekiedy lepiej jest postawić na sprawdzony sprzęt :

ranking monitorów :

http://rankingi.chip.pl/ranking_7938.html

Bamu
komentarz
komentarz

Ranking rankingami a kieszeń kieszenia

tazman
komentarz
komentarz

Zawsze sugerujemy się ceną, więc nie my tu decydujemy tylko autor postu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.