x-kom hosting

Program do sprawdzania pozycji w Google

mmm888
utworzono
utworzono

Chciałbym monitorować pozycje strony w Google na daną frazę, korzystam z Free Monitor for Google, niby wszystko pięknie sprawdza, ale wyniki nie są takie jak po wpisaniu takiej samej frazy w Google.pl wyszukiwanie w pl i wyszukiwanie na świecie, więc błędne wyniki daje program, dlaczego i czy ma ktoś jakieś lepsze rozwiązanie do sprawdzania pozycji. Na google.pl pozycja jest 3, a programie pokazuje 60, zaskakująca różnica.

  • 2 tygodnie później...
3pe
komentarz
komentarz

najlepsze rozwiazanie jakie mi przychodzi na mysl, to zrobic sobie konto na google, i jest mozliwosc dodania swoich witryn i monitorowania - miedzy innymi, po wpisaniu jakiej frazy, na jakim miejscu w wyszukiwarce znajduje sie nasza witryna.

  • 2 lata później...
controller
komentarz
komentarz

Ja korzystam z Positiono.com. Jest polska wersja, sprawdza najważniejsze wyszukiwarki i parametry stron. Cena dobra bo teraz około grosza za jedno sprawdzenie.

  • 2 lata później...
Docent095
komentarz
komentarz

Myślę, że warto odświeżyć temat. Free monitor jak nie pokazywał tak nadal nie pokazuje rzetelnych wyników. Ja aktualnie korzystam z webpozycja.pl i jak dla mnie jest ok. Wyniki zgadzają się.

Linkhouse.pl
komentarz
komentarz

Dla małych i średnich zastosowań - webpozycja.pl

Jeśli będziesz potrzebował monitorować więcej fraz... to nie będziesz już prawodopodobnie musiał pytać, ale zapewne soft stawiany na własnym hoście - stat4seo, web-tools.

  • 4 miesiące później...
robbek
komentarz
komentarz

Pozycje bywają różne w zależności od geolokalizacji, przeglądarki czy nawet faktu, że jesteśmy zalogowani do gmaila. Warto być tego świadomym.

  • 4 tygodnie później...
rucinsky
komentarz
komentarz

serp monster - polecam, a wydatek to na prawdę śrubki. 

ksjulita25
komentarz
komentarz

Swietnym programem do sprawdzania pozycji jest narzedzie webtools.pl. Posiada wiele ustawień i mozliwości sprawdzania pozycji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.