x-kom hosting

hosting na yoyo.pl

tofik177
utworzono
utworzono

Serwery yoyo jakieś przeciążone czy co??

Jakiś czas temu załozyłem tam darmowe konto (150mb), ale nic z nim nie robiłem wrzuciłem tylko jakiegoś cms'a zeby sprawdzić czy gra.. było ok. Teraz od paru dni mam tak ze albo wcale nie moge się połaczyć z serwerem czy to przez totalcommandera, ani konsolke, jak już się zaloguje to połaczenie jest resetowane po jakichś 30 sek do minuty. Do tej pory nie udało mi się wykasować nawet całego cms'a a co powiedzieć wrzucić cokolwiek na ten serwer..

kilka dni temu jak próbowałem to stronka nawet nie wchodziła wywalało błąd ładowania strony..

połaczenie sprawdzałem z róznych miejsc (u dziewczyny , u kumpla) inni dostawcy netu problem ten sam..

mydoom.h
komentarz
komentarz

Nie oczekuj od darmowego hostingu, że na jednym serwerze, będą utrzymywać tyle kont aby to działało szybko.

tofik177
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja nie oczekuje jakichś rewelacji wiem że darmowe hostingi są hmm no są niezbyt dobre.. ale żeby nie można było utrzymać połaczenia przez kilka minut.. :o

Znowu pojęcze na temat yoyo.pl

Mimo tego ze na moim starym serwerze i na yoyo jest ta sama wersja php zaden praktycznie skrypt nie dziala jak powienien czego to mze być przyczyna??

Przykładowo mam upload (do plików graficznych), na yoyo ładuje powiedzmy plik graficzny 20kb ładuje i ładuje no dobra załadwał po minucie.. lista plików się przeładowała (to co sie załadowało wyswietlanie jest jako lista plików ze szczegułami ) pliczek jest, ale jak klikam na niego (ma otwirzyć sie podglą w nowym oknie,/karcie) to serwis yoyopl zgłaszza bład ze nie mozna zaladować tego pliku... natomiast jak przez total commandera wrzuce na serwer yoyo jakies jpgi do tego samego katalogu co wrzuca je skrypt "upload" te nomalnie po kliknieciu sa ładowane w nowym oknie,,, tego skryptu uploadu uzywalem juz na kilku serwerach i tylko na yoyo nie dziala jak trzeba.

Podobnie ze skryptem galerii czasem wyswietla dobrze innego dnia wogule, po kliknieciu w miniature zdjecia jedne otwiera inne zwraca bład.. wszystkie fotki ładowanie przez total commandera.

Spotkaliście sie z takim zachowaniem??

benkowik
komentarz
komentarz

Ehmm...Dziwne ale może robią jakieś prace nad serwerami i im się wszystko wali ;)

Możesz do nich napisać, że nic nie zmieniałeś a przestało działać.

Micki
komentarz
komentarz

Mam to samo z yoyo, mam 3 domeny i od paru dni nie mogę się z nimi połączyć. Wie ktoś co może być tego powodem ?

Pain
komentarz
komentarz

yoyo.pl to najgorszy hosting jaki kiedykolwiek miałem... Jeżeli zależy wam już na tym, aby był darmowy to polecam www.000webhost.com :)

Na yoyo są ciągłe przerwy techniczne, wszystko wolno chodzi, a wgranie czegoś przez FTP graniczy z cudem...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.