x-kom hosting

Co Myślicie o my new computer xD ?

Popek
komentarz
komentarz

wow, ja bym wziął obudowe Thermaltake a zasilacz Tagana :)

Gomez
komentarz
komentarz

nie no lol dlaczego dopiero teraz wpadlem na tego kolesia

Jestem informatykiem lol

grzegorzmce
komentarz
komentarz

a ja ci dam podkręcić mojego radeona 9250 będzie z niego hd2900 bez większych problemów może nawet prześcignie 8800 ultra:D

  • 5 miesięcy później...
Zarov
komentarz
komentarz
Nagrywarka - Samsung Nagrywa DVD,CD tak samo przegrywa , Wypala nadruk na płycie (z pirata moge zrobić orginała xD)

Licencje też wydrukuje?

Kurcze, aż sam wybiore sie do tej Ameryki :D

Kamik47
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie praktyczny, gdybym kupowal to bym wymienil w twoim zestawie:

Procesor - na jakiegos 2lub4rdzeniowca.

Ramy - OCZ albo Patrioty, napewno nie kingstony -.-

Grafike - Geforce (w zalezenosci od budzetu)

Zasilacz - 600W to max

Monitor - 22" bo w takiej samej cenie co 19.

Co do dysku to kupiles jaki chciales, na jaki miales kase;] Czym wiecej GB tym lepiej. Wiec nie piszcie ze dysk do wymiany.

onna
komentarz
komentarz

Nie no taki humor to mi się podoba ;)

Oby więcej takich tematów ;)

Pozdro dla bartoxa555, informatyka przyszłości :D

Gość
komentarz
komentarz
laugh.gif Chyba z tym zasilaczem przesadziłeś. Toć nie wypłacisz się za prąd tongue.gif

No i grafika mogła by być lepsza. A dysków chyba nie zapełnisz biggrin.gif

Mógłbyś nawet wsadzić 2000V zasilacz (o ile taki istnieje :P) a i tak zużywał by ci tyle samy mocy co normalny np. 350V zasilacz :P tu chodzi poprostu o to że podzespoły komputera zużywają tyle prądu ile potrzeba :D

Los_Emilos
komentarz
komentarz

bartox555 ja chce zostać takim informatykiem jak ty :D . Tak na marginesie ile wydałeś za to hhhhh "cacuszko"?

Gość
komentarz
komentarz

Wy się śmiejecie, a on może chce mieć komputer do muzki albo filmów?? Do takich rzeczy są potrzebne dyski o dużych pojenościach...

Los_Emilos
komentarz
komentarz

1. To by nie wciskał kitu z tą kartą graficzną (ja też mam Fx5200 a działa jak radeon z 2 GPU ;) ).

2. 4TB to około słuchania muzyki przez 8 lat a zatem 1tb przez 2, zatem kto by tyle słucham muzyki (oczywiście bez przerwy)?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.