x-kom hosting

czemu nie znajduje mi tej strony po takiej frazie?

skibot
utworzono
utworzono

Założyłem portal wymiany przedmiotów i mimo że w znacznikach meta znajdują się takie frazy jak "wymiana przedmiotów" i "wymiana dóbr" to odnajduje mi tą stronę tylko po "wymiana dóbr" (google.pl) - opiszę może króko czym się charakteryzuje ta strona, może ktoś z was pomoże? Portal inflecto.pl jest stworzony na bazie forum internetowego. Zarejestrowani użytkownicy uzyskują dostęp do umieszczania ogłoszeń w konkretnych kategoriach i odpowiadania na wystawione oferty. Użytkownik który nie jest zarejestrowany może jedynie przeglądać oferty. System jest wyposażony w wyszukiwarkę. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują informacje o nowościach w serwisie inflecto.pl na swoje prywatne skrzynki. Projekt do niedawna jeszcze raczkował, a w chwili obecnej codziennie wzrasta ilość użytkowników i odwiedzin.

darexD
komentarz
komentarz

poczekaj z 1msc zanim roboty googla ją zaindeksują

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.