x-kom hosting

PSP a pamięć

filip meister
utworzono
utworzono

Chcem kupić sobie konsole PSP 3004 i karte pamięci (64MB to za mało) i mam pytanie jaką pamięć do tej konsoli polecacie (słyszałem że istnieją jakieś podróbki które zwalniają konsole) ? <_<

NowakoV
komentarz
komentarz

karta musi mieć magicgate. Na to zwracaj uwagę.

Duban
komentarz
komentarz
karta musi mieć magicgate. Na to zwracaj uwagę.
Kupiłem kiedyś taką z napisem. i co ? Podróbka ;) MagicGate można sprawdzić tylko wkładając kartę do konsoli (w informacji o karcie w konsoli jest napisane czy ma tę funkcję czy nie) :)

Do autora, kupując w dobrym sklepie zwykle trafiasz na oryginał. Przez allegro bym nie ryzykował :)

Superyaa
komentarz
komentarz

tak, jak karty, to wyłącznie w sklepach takich jak mediamarkt itp, sprawdzasz oryginalność wciskając trójkąt-informacje i przy magic gate musi pisać supported, jeśli nie - podróba

MAT3U5Z3K
komentarz
komentarz

polecam karty sandisk, w wiekszosci to oryginaly. dobrze w testach wychodzi ULTRA II (15mb/s) tylko uwazaj zebys nie kupil ULTRA II HG 30mb/s bo to sa z tego co gdzies wyczytalem podrobki o przykrych transferach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.