x-kom hosting

Szukam dobrego i taniego hostingu

kamil505
utworzono
utworzono

Witam, mam zarejestrowaną domenę .pl, ale mam darmowy hosting. No i zdarzają się często pady, które są wnerwiające. I dlatego szukam jakiegoś dobrego, taniego hostingu. Oto moje kryteria:

-stabilny serwer (max. 1 pad na miesiąc)

-szybki serwer

-koszt max. 60 zł / rocznie

-możliwość użycia domeny od innego operatora

-brak reklam

-pomoc techniczna raczej powinna być, ale jak nie będzie to trudno

-min. 500 MB powierzchni dyskowej

-możliwość zwiększenia swojego konta za dopłatą lub zmiana konta na inne bez utraty danych

-wpłata sms'em mogła by być

I to by było na tyle. Jak ktoś zna taki hosting to niech napisze jaki to.

benkowik
komentarz
komentarz

Kryteria te spełnia hosting, który ja posiadam i jestem zadowolony. SMS Medium w hostingu GlowaNet.pl.

Pomoc gg, serwer ani razu nie padł, cena ok.

Cena/jakość: 9/10 ;)

kamil505
komentarz
komentarz (edytowane)

Sms Medium jest trochę drogi. A na forum z 100 użytkownikami to Sms Mini wystarczy?

EDIT: Chyba jednak wezmę Starter+

Edytowane przez kamil2009
darexD
komentarz
komentarz

boo.pl

//Baaaardzo wylewne, już nie pierwszy raz. +20% a na przyszłość chociaż uzasadniaj.

//Pikusław

  • 2 tygodnie później...
OrionStar
komentarz
komentarz

Polecam firmę thecamels.org z Łodzi. Oto jej oferta:

http://thecamels.org/oferta/hosting/

Pozdrawiam

  • 7 lat później...
Morelka
komentarz
komentarz

Nie ma szans na znalezienie w cenie Firehost czegokolwiek stabilniejszego. Serwer działa pierwsza klasa, a jest śmiesznie tani.
Co istotne - możan za hosting zapłacić nawet wielokrotnie więcej, a i tak daleko będzie do ideału. 
Zresztą - na drogich już siedziałem i nie była to przyjemna przygoda.

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Hmmm.. już pisałem. W niższej cenie masz lepsze pakiety w hekko. Już nawet nie porównuję samych firm, bo ty wspominasz jednak jakiegoś anonima.

Z czym Twoim zdaniem ta firma jest solidniejsza, bo średnio to rozumiem?

  • 11 miesięcy później...
Morelka
komentarz
komentarz

Ten hosting niczym nie wyprzedza Firehost. Bo czym? Cena jest niższa. Support dobry.
Jak chcesz siedzieć na tamtym hostingu, to sobie korzystaj, ale nie mów mi, że coś jest lepsze od usługi, z której nie korzystałeś ;-)

4pc
komentarz
komentarz

Ja daję sugestie. Bierz pod uwagę to, że z kodem rabatowym kupujesz u nich hosting za połowę stawki, podanej na stronie.

To już chyba niezła stawka prawda? A jednak mówimy o usłudze, która niezawodnie działa na tym rynku od lat. 

JereManU
komentarz
komentarz

Jak coś takiego to hekko albo hostinghouse.

4pc
komentarz
komentarz

Albo po prosu zrobienie testu jednej i drugiej usługi, porównanie i samodzielna ocena.

Chyba nie ma lepszego rozwiązania. Zresztą - testy są darmowe i zawsze przed opłacaniem warto dokładnie sprawdzić, jak ta usługa działa.

To chyba normalne, prawda? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.