x-kom hosting

Mikrofon nie działa w kamerze

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: BeB-fly ,
konus2859
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam na imię asia i mam problem z kamerą http://merlin.pl/Kamera-internetowa-z-mikr...208,336508.html

zainstalowałam (sterowniki z internetu bo z płyty nie dało rady). Jest obraz ale nie ma głosu, np w skypie. Pomóżci mi, bo już męczę się z tą kamerą drugi dzień :(

Report.txt

dodam, że próbowałam tego: Start -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> Zakładka Głos -> klikasz w (Nagrywanie głosu) Głośność -> tu zaznaczasz wyciszasz wszystko z wyjątkiem mikrofonu., ale nie da rady tak zrobić

Proszę niech mi ktoś pomoże

Report.txt

konus2859
komentarz
komentarz (edytowane)

nie mogę zaznaczyć mikrofonu? co robić, jest zaznaczone stereo mix, a nie mogę zaznaczyć mikrofonu, pomóżcie

// Łączę tematy, proszę nie zakładać wielu wątków oscylujących w obrębie tego samego problemu.

// EvilKillaruna.

przepraszam bardzo, więcej się to nie powtórzy...

a z problemem zostałam sama:(

Gość
komentarz
komentarz

Uhmm.. z tego co widzę interfejsem tej kamery jest USB. Także brak głosu może być kwestią sterowników i ich niepełnym działaniem. Jeśli kamera ma własny program do zarządzania jej funkcjami, a raczej takowy powinna mieć jak znam Loga, to właśnie w nim warto by najpierw pogrzebać.

lukasz_pro
komentarz
komentarz

miałem ten sam problem ;)

panel sterowania -> dźwięki i urządzenia audio:

i w nagrywanie dźwięku daj "coś tam" USB :)

  • 2 tygodnie później...
willi2000
komentarz
komentarz

zworka nie ma nic do tego;p

konus2859
komentarz
komentarz

to może coś mi podpowiesz, co mam zrobić, normalnie błagam :prosi:

Rafcik345
komentarz
komentarz

Ja tez miałem problem z dzwiękiem i kamerka spróboj sprawdzić czy mikrofon nie jest uszkodzony a jeżeli coś mam o tym sądzić to ale dźwięk był odtważany w wejściu USB potrzeba albo specjalnych sterów albo oddzielnego czincza skoro nie umiesz zainstalować sterów ze płyty którą dostałaś razem z kamerką spróbój także poszukać sterów w necie magia www.google.pl

konus2859
komentarz
komentarz

kamera z mikrofonem ma podłączenie usb, sterowniki zainstalowałam z internetu (te z płyty nie chodziły), google już całe przeszukałam i nic nie umiem zdziałać. Przed reinstalacją systemu wszystko działało, a teraz nie :dobani:

  • 7 lat później...
  • Rekomendowana odpowiedź
BeB-fly
komentarz
komentarz

Panel sterowania -> sprzęt i dźwięk -> dźwięk -> zarządzaj urządzeniami audio -> nagrywanie -> klik w mikrofon prawym przyciskiem myszy -> właściwości -> poziomy -> klik na maksa poziom głośności mikrofonu -> OK :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.