x-kom hosting

"Praca"

patrick666
utworzono
utworzono

Mam 16 lat,piszcie proszę jak łatwo zarobić ,bo są wakacje i mam trochę wolnego czasu...

Psycholandia
komentarz
komentarz

Łatwego zarobku to nigdy nie ma, zawsze trzeba się napracować, zazwyczaj. Może roznoszenie ulotek, zbieranie owoców w sadach?

patrick666
komentarz
komentarz

a coś przez neta? :P

Psycholandia
komentarz
komentarz

Te klikania w reklamy i inne podobne to się nie opłacają, musiałbyś kilka miesięcy intensywnie klikać całe dnie, żeby zarobić jakiś grosz.

Mattix95
komentarz
komentarz

Może popytaj gdzieś hipermarketach . Są takie jak roznoszenie towaru , rozpakowywanie go , załadunek itp , ale jest to praca na nockę ( aby ranem można było już kupować ) . W sumie to nawet dobrze płacą ;)

Pozdrawiam !

Mateusz

patrick666
komentarz
komentarz

na nockę niezgodne z polskim prawem przed 18.

cezarpiotr
komentarz
komentarz

poszukaj gdzieś po zakładach w towjej miejscowości.....:)

Ja pracuję 6 godzin dziennie w zakładzie stolarskim i jestem zadowolony...:)

antos
komentarz
komentarz

Rano się ładnie ubierz idź do lasu i zbieraj jagody, potem już tylko od twojej inwencji twórczej zależeć będzie gdzie je sprzedasz, a i przy okazji grzybków na obiad można nazbierać. Ten pomysł jest dobry ale ma dwa minusy. Po pierwsze trzeba mieć pod ręką las, a po drugie trzeba mieć orientacje w tym lesie, żeby się nie zgubić. No ale litr jagód po 10 zł można sprzedać :P Oprócz tego plantacje truskawek, tam się nie pytają nikogo o wiek, ani o żadne zaświadczenia, po prostu rano przychodzisz i zbierasz, aż Ci powiedzą, że masz przestać. Powoli się sezon na czereśnie zbliża, też się za jakimś sadem można rozejrzeć. Niestety jest zasada, jak chcesz zarobić to się musisz narobić i to jeszcze trzeba z domu wyjść:P

Jakob
komentarz
komentarz

Można też pracować przez neta. Kokosów nie zarobisz, ale na lody wystarczy.

Pobiegaj po forach, ludzie czasem chcą, żeby napisać im jakąś recenzję, nowinkę na strone, artykuł, czy inne takie bajery. Za jeden wyraz masz kilka groszy. Powiedzmy 5 groszy, za wyraz. Gdy praca będzie mieć tysiąc wyrazów, Ty zarobisz... 50 zł.

qnick
komentarz
komentarz

Kumpel utrzymuje siebiei matke z pokera, ja trzepie kasę na forexie. To chyba jedyne sensowne zarabianie w necie

Cold
komentarz
komentarz

proponuję nauczyć się pisać precle. jednego piszesz w 15 minut, a jak sprzedaż 50 tygodniowo (raptem to 7,142857 precli dziennie ;, czyli ok 2h roboty) to spokojnie zarobisz 40-50zł. Do tego dorywczo grafika i jakieś stronki, bazy danych (ja ostatnio za jakąś malutką bazę 100zł skasowałem).

Tak więc można przez neta zarobić 300-400zł miesięcznie, tylko trzeba mieć trochę wyobraźni, umiejętności i poprostu szukać pojedynczych zleceń, bądź jak wcześniej mówiłem precle na allegro.

Lolitka
komentarz
komentarz (edytowane)

Moja siostra w wieku 15 lat roznosiła ulotki i gazety, dostawała 10zł na dzień.

Teraz ma już 19 i studiuje a w wolnych chwilach sprząta magazyny w jakieś hurtowni i całkiem dobrze zarabia. Tylko taka pracę załatwiła sobie po znajomości.

Edytowane przez Coccodrillka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.