x-kom hosting

Komputer zawiesza się podczas oglądania filmów (czarny ekran)

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: joe_joe ,
joe_joe
utworzono
utworzono

Kupilem laptopa Toshiba, nie jest moze super cudo ale mnie odpowiada. Problem mam podczas ogladania filmow. Komputer sie zawiesza, czarny ekran i reset niezbedny wowczas. Normalnie dziala poprawnie lecz podczas ogladania filmow objawy jak wyzej, zainstalowalem nowe sterowniki do karty graficznej i nic, do ogladania uzywam Allplayera albo Bestplayera i mam zainstalowany jakis tam Codec pack. Podaj na wszelki wypadek parametry laptopa: procesor T2060 1.60 GHz 2 rdzeniowy, grafika zintegrowana 945GM 128MB, 2GB RAM, muzyka tez zintegrowana, dysk 100GB. Robilem juz dwa razy format mimo ze komputer jest nowy bo zaledwie 4 m-ce i nic dalej to samo. Myslalem ze moze sie przegrzewa ale uwazam zeby nie zatykac czasem wlotow i wylotow powietrza. Ktos wie dlaczego tak sie dzieje? Z gory dzieki za pomoc.

Boski4
komentarz
komentarz

joe_joe, taki program jak AllPlayer czy BestPlayer są bardzo zawieszające się. A czy oglądałeś jakiś film na WMP?

joe_joe
komentarz
komentarz

No ok, ale co z wyswietlaniem napisow, z tego co wiem to WMP nie odtwarza napisow??

Masters
komentarz
komentarz

właściwości ekranu tam w ustawieniach zaawansowanych zmien sobie przyspieszenie sprzetowe na 3 poziom i wtedy sproboj uruchomic filmy powinno zadzialac ;) ale na grach musisz zmieniac na ostatni poziom ;) taka zabawa ale powinno all byc ok jak co wal do mnie na gg 283187 jak bede miec czas to postaram sie pomoc

  • 2 tygodnie później...
  • Rekomendowana odpowiedź
joe_joe
komentarz
komentarz

Okazało sie ze mimo iz laptop nowy, karta grafiki jest dupnieta i mozliwe ze i plyta glowna, ale karta na 100%. Oddalem do serwisu gwarancyjnego. Mimo wszystko dzieki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.