x-kom hosting

! Procesor sie nagrzewa!! nowy wiatrak!!

Michael7
utworzono
utworzono

Witam

MAM taki problem wlasnie kupilem nowy wiatrak na procesor zakladalem juz taki temat ale nic mi to nie pomoglo tak sprawdzalem temperature procka programem EVEREST HOME EDITION i wynosi ona max 63C MAX-czyli okolo 20 minut nie spraawdzalem jeszcze na dluzsza mete

takze w tym czasi nie gralem w gry tylko mozilla i gg wlaczone

moj radiator jest tak goracy ze nie moge go wgole dotk

ac bo jest goracy jak kaloryfer zima

kolega mowil zeby sprawdzic czy jest jakas masc na radiatorze miedzy prockiem a radiatorem ale nie wiem czy to wlasnie to bo mowil ze u kolegi wysechla i malo kompa tak nie spalil

na poprzednim temacie mowili ze to zasilacz ja sam watpie w to przeciez radiator nie jest podlaczony do sieci-pradu

RADIATOR;

ModeCom Feel II 350W

procesor teraz jest (podkrecony) na minimum i to woogle nic nie zmienia

tutaj jest cos dla znajacych sie na tym troszke bo ja z tego nic nie rozumiem

http://img413.imageshack.us/img413/8575/procekak4.png

znaczy tylko teraz komp ma 1666MHz

Michael7
komentarz
komentarz

nie zalezy mi na duzych ilosciach postow tylko chce sie szybko dowiedziec co sie takiego dzieje:P

Kamix
komentarz
komentarz
nie zalezy mi na duzych ilosciach postow tylko chce sie szybko dowiedziec co sie takiego dzieje:P

Może i tak, ale na forum musi być porządek...

Czytałeś regulamin ?

PS. Koniec off-topicu :)

grzeg16
komentarz
komentarz

Przeież ona ma być wyschnięta a nie cały czas wilgotna.

A przed kupieniem wiatraka jaka była temperatura?

Podaj też dokłady model procesora i ew. wiatraka>

olej3232
komentarz
komentarz

Po prostu zdejmij chłodzenie, nałóż pastę! Jeśli jej nie masz to jest to koszt wysokości 5zł. Załóż chłodzenie i sprawdź temperatury! Pasty kładzie się minimalną ilość, nie zapomnij o tym! Jeśli nadal temp. będą wysokie to zetrzyj trochę pasty i znów sprawdź

P.S Pasty kładzie się bardzo małą ilość, jeśli jest jej za dużo to i tak temp będą wysokie!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.