x-kom hosting

Ventrilo- jak założyć serwer

olas2005
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem. Czy ktos wie jak założyć w programie Ventrilo własny serwer oraz channel? Plissss Pzd i prosze o pomoc... :|

Denny Dog
komentarz
komentarz

Yyy.. Narmalanie :D

Czyli:

nstalujesz program (neeeext), wchodzisz w start :arrow: utworzy się skrót VentSrv :arrow: i tam klikasz Ventrilo Server

Nie wiem czy tak jest na pewno, bo dawno temu go używałem. Ale powinno być :)

olas2005
komentarz
komentarz

Trzeba ściągnąć Vent. Server. To ok wiem. Potem mówisz że otworzyć okienko z tą nazwą. Ok otworzyłem. I? Nic więcej. Dalej trzeba coś zrobić :? Więc prosze was o dalsza pomoc.

[ Dodano: 2007-06-13, 18:24 ]

Sorry za dublet. Ale kurcze. Przeszukałem z 1- for dotyczących komputerów i programów. Na zadnym mi nie odpowiedziano. Mam nadzieję że wkoncu ktos mi pomoze!! :|

Denny Dog
komentarz
komentarz

Zainstaluję program i zobaczę...

olas2005
komentarz
komentarz

Trzymam za słowo :) Dzięki

  • 4 tygodnie później...
Denny Dog
komentarz
komentarz

Bardzo przepraszam,że tak długo nie odp,ale nie miałem dostępu do komputera... :(

To tak: wchodzisz na http://www.ventrilo.com/download.php

Ściągasz odpowiedni dla Ciebie "Serwers" (ja wybrałem Windows i386 - 32bit) instalujesz, pobierasz zwykłego "Clients'a" (Windows i386 - 32bit) instalujesz...

Idziesz do katalogu C:Program FilesVentSrv i klikasz na ventrilo_srv.exe , jak wszytko się tam wyświetli to masz już założony serwer... Włączasz "Clients'a" i wpisujesz do zakładki serwer(wysuwasz ją...) wpisujesz IP i nazwę serva. I już możesz śmigać na własnym servie Ventrilo :) Pozdro! :)

  • 1 rok później...
Naxi
komentarz
komentarz

czyli tu chodzi o zalozenie normalnego serwer na ventcie tak ? ale przypadkiem nie jest to platne?

//nie widzisz daty ostatniego postu ?

//zachęcam przeczytać regulamin

//+ 10 %

//Sean

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.