x-kom hosting

19" LG L1900R (4ms, 3000:1, 300cd/m2, 170/170) DVI +ka

gacekdamian
utworzono
utworzono

monitor glownie do grania czy jest dobry ? http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/LG/...pelny,id,32044/

[ Dodano: 2007-06-13, 14:41 ]

CZY SIE NADAJE DO GRANIA W NOWE I PRZYSZLOSCIOWE GRY?

//Pisanie z wlaczonym Caps Lockiem

//Warn x 1

//Przemek

Dyni@
komentarz
komentarz

Jest dobry,

"CZY SIE NADAJE DO GRANIA W NOWE I PRZYSZLOSCIOWE GRY?" - co rozumiesz pod tym pojęciem ? Oczywiście że się nadaje, jak każdy monitor, tylko że jedne bardziej drugie mniej, ten należy do tej pierwszej grupy.

P.S : na Allegro masz taniej.

Gość
komentarz
komentarz

Monitor bardzo fajny, ale jak chcesz typowy monitor do grania to chyba lepiej kupić wypasione CRT ;)

Kamix
komentarz
komentarz

Moim zdaniem wybór bardzo dobry :)

Tylko raczej w komputroniku nie kupuj, bo moim zdaniem drogo :) Użyj np. www.ceneo.pl :)

jak chcesz typowy monitor do grania to chyba lepiej kupić wypasione CRT ;)

Chociaż jakby niepatrzeć to jest prawda :)

Gość
komentarz
komentarz

mcickx, Jak najbardziej popieram. Żaden LCD nie ma szans dogonić porządnego CRT, które aktualnie są tanie jak barszcz - tylko brać.

demarco
komentarz
komentarz

Tylko, że kupić taką wypasioną 19 czy 20", to prawie całe biurko zajmuje :)

Gość
komentarz
komentarz

demarco, Wiesz, coś za coś. Ale na pewno jakość obrazu, rozdzielczość i częstotliwość odświeżania będą rekompensować to zajęte miejsce, nie mówiąc o odzwierciedleniu kolorów.

dar55
komentarz
komentarz

tylko do kosztu CRT trzeba doliczyć koszt porządnego biurka :) , mój Philips 19" waży ponad 30 kg

gacekdamian
komentarz
komentarz

CRT trzeba juz odpuścic , trzeba byc nowoczesny i kupic LCD

Gość
komentarz
komentarz

gacekdamian, Nie wiem jak Ty, ale ja wolę być "starodawny" i pracować na profesjonalnym monitorze, którego jakość obrazu wyprzedza wszystkie monitory LCD o kilka, kilkanaście lat. Niestety monitory LCD takiej jakości obrazu nie osiągną przez najbliższe pięć lat, albo i dłużej.

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli nie chcesz kupować CRT, to ja bym brał tego LG... Z opisu wygląda bardzo dobrze, a design też piękny :) Tylko ta max rozdzielczość... na 19' to będzie dosyć mało ;) Zwłaszcza jeśli ma sie dobrego kompa :P

GoodAngel
komentarz
komentarz

Puciek a ja chcialbym posluchac Ciebie i chociaz podobaja mi sie bardzie monitory LCD i wolal bym LCD ... ale widze ze CRT byl by lepszy do gry .... daj jakiegos linka ... do dobrych monitorow , albo jaki mi polecasz .... monitor 19' i wylacznie do gier no moze czasem do roznych pierdol ale glownie nastawiam go na gry .... a mam w niedziele jechac cos kupic .... to bym wiedzial co wybrac .... tak do 1000 zl ... i jeeszcze prosil bym jakiegos LCD dobvreg do 1000 zl ... Sry ze pisze w kogos temacie ale nie chcialem otwierac nowego .....

Gość
komentarz
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.