x-kom hosting

Problem z zapisywaniem plików w Word

cronoseek
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem z zapisywaniem plików. Sytuacja wygląda następująco otwieram już zapisany plik edytuje w nim cokolwiek próba zapisu i otrzymuję komunikat "nie można zapisać pliku dysk jest pełny lub chroniony przed zapisem". Klikamy OK i plik po prostu znika przy probie otwarcia z .tmp komunikat o kodowaniu znaków i zamiast treści znaki zapytania itp. Krótko o kompie Win XP H SP2 na bieżąco łatany, F-Secure Client Security ver. 8.00, MS Office 2003 Basic, także łatany...

P.S. Sytuacja powtarza mi się na kilku komputerach nie połączonych w sieć.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Skopiuj treść dokumentu do innego dokumentu ;)

cronoseek
komentarz
komentarz
... Klikamy OK i plik po prostu znika ...

czyli jak klikniesz ok to word sie zamyka i plik trafia... jak nie kliniesz to masz boxa i nie skopiujesz tekstu... poza tym nie chodzi mi o partyzanckie zalatwienie tematu, nie tylko ja kozystam z tych kompów a co za tym idzie nie tylko mi sie to przytrafia i uwierzcie, że spora część urzędniczek po 50 nie wie co ctr+a, +c, +v :(

InfinityX
komentarz
komentarz

Jeżeli jest to plik uruchamiany bezpośrednio z dysku przenośnego lub cd rom to należy go przenieśc na dysk. Należy również odznaczyc we właściwościach pliku atrybut "tylko do odczytu"

  • 1 miesiąc później...
cronoseek
komentarz
komentarz

Boże ratuj... Wiem co to są atrybuty! jeszcze raz powoli i dużymi literami. Plik znajduje się na dysku twardym komputera powiedzmy w moich dokumentach, jest to powiedzmy umowa kupna sprzedaży, otwieram ją poprzez dwukrotne kliknięcie wprowadzam zmiany i klikam taka ładną ikonkę dyskietki lub ew. skrót klawiszowy ctrl+s i wtedy dostaję komunikat, że dysk jest pełny lub chroniony przed zapisem. Przypominam lokalizację pliku C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\umowa.doc nie ma atrybutu tylko do odczytu i około 10 min wcześniej normalnie się zapisał

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.