x-kom hosting

Xonar

Pan Floyd
komentarz
komentarz

@brnfz Jeśli poszukujesz odpowiedniej dźwiękówki DAC/AMP - to zadaj to pytanie w temacie na forum.

  • 4 miesiące później...

Morango
komentarz
komentarz

[quote name='Michaelson' timestamp='1322104865' post='1383601']
a ja mam pytanie z innej beczki - czy jest opcja podłączenia xonara D1 na slocie pci-e?
[/quote]

od tego jest DX .. DX a D1 to ta sama karta tylko na inne sloty ;]

  • 11 miesięcy później...
abudabi1
komentarz
komentarz

U mnie również nie ma żadnych problemów z dźwiękiem w grach.

  • 5 miesięcy później...
Adamo7666
komentarz
komentarz

mam Asusa Xonar d2 i nie mam najmniejszyk problemów w grach ! co nie zmienia faktu że nie mam problemów wcale !

  • 7 miesięcy później...
awanis
komentarz
komentarz

Witam.
Mam problem, którego nie potrafię rozwiązać, i ciężko cokolwiek mi znaleźć na internecie.
Mianowicie mam karte dźwiękową xonar i oczywiście sterowinik "audio center" zainstalowany. Kupiłem mikrofon vivanco dx10 którego miałem zamiar używać do nagrywania mojego komentarza. I tutaj zaczyna się problem, mój głos jest strasznie cicho. Na internecie sprawdziłem, że ludzie mówią, że trzeba wejść w audio center<Mixer<record i włączyć mikrofon boost'a... Tyle, że ja w tym okienku kompletnie nic nie mam. Czerwone tło, żadnego klucza od opcji czy poziomów głośności.

Bym był naprawdę wdzięczny jakby ktoś pomógł mi rozwiązać ten problem.
Z góry dziękuję za pomoc.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.