x-kom hosting

Konkurs ForumPC.pl na najlepszą recenzje !

Duban
komentarz
komentarz

Komisja nie ciekawa, Ci powiem :D

Mephic
komentarz
komentarz

Nie będę dziękował komisji, bo mi się wazelina skończyła ;)

A tak poważnie - dziękujemy za ciężką pracę :P

Gość
komentarz
komentarz

Panowie, nie mieliście dużej konkurencji, szczerze ;). A i samych recenzji przecież nie było zbyt dużo, także sprawdzanie, przynajmniej w moim przypadku, zajęło nie więcej niż 3h.

Komisja nie ciekawa, Ci powiem :D

Gdybyś w niej był to ja bym tak stwierdził ;>.

//To było żartem EviLu :)

//Duban

Wiem, z mojej strony również ;)

antos
komentarz
komentarz

Weź nie psuj radości z wygranej xD A to, że roboty było mniej to chyba lepiej?

Tak BTW. Do kogo wysłać dane adresowe?

necik
komentarz
komentarz

Dane adresowe proszę wysłać do mnie na priv.

Mbroziak
komentarz
komentarz (edytowane)
Przy max. 18 pkt jakie można było uzyskać w 6-ciu kategoriach, średnie wychodziły następująco:

miejsce I: 16,6

miejsce II: 16,4

miejsce III: 14,2

A tak z ciekawości możecie powiedzieć na którym miejscu była moja recenzja i ile dostała punktów? Ta o paście OCZ. Najlepiej na PW. Bo jestem ciekawy które miejsce zajęła moja pierwsza napisana recenzja.

Edytowane przez Mbroziak
Gość
komentarz
komentarz

Poszła PM.

Ale "ogólna klasyfikacja generalna" nie była robiona ponad 4-ema pierwszymi miejscami. Bo i po co. ;)

darexD
komentarz
komentarz

JA tez jetsem ciekaw, choć mnie evil też skrytykował, i chyba usunięta zosatała moja :(

Gość
komentarz
komentarz

Uhmm... w kwestii krytyki - moje największe zastrzeżenia budziła i budzi nadal jedna z recenzji obecnie się w tym dziale znajdujących, ale aktualnie działem który moderuję jest Audio, w recenzjach konkursowych nie mam żadnej jurysdykcji a więc nie mogę żadnej recenzji usunąć, zamknąć etc. Mało tego, nawet gdybym miał takie przywileje, to i tak nie uważam abym miał prawo podjąć taką decyzję samodzielnie (tzn. na podstawie tylko i wyłącznie moich subiektywnych kwestii interpretacji, wrażeń estetycznych, krytyki językowej etc.) - także nic nikomu nie usunąłem jeśli o to chodzi ;).

darexD
komentarz
komentarz

Szukałem w recenzjach, w koszu, przez szukajke i nic

antos
komentarz
komentarz (edytowane)

Nagroda doszła do mnie dzisiaj rano. Wielki szacunek dla sponsora, że zafundował kuriera, mimo iż najpierw tydzień zwlekał z wysyłką.

Z nagrody jestem zadowolony, wszystko jest w porządku.

Kiedy forum znowu zorganizuje jakiś konkurs? :P Sponsor jest to trzeba wykorzystać :P

//nie bądź tak zachłanny ;)

//sniper45

Przecież nie twierdzę, że zajmę jakieś punktowane miejsce :D Przecież inni użytkownicy też by chcieli spróbować.

Swoją droga również zauważyłem, że moja recenzja wyparowała z forum. Nie ma po niej śladu.

Edytowane przez antos
tomekk600
komentarz
komentarz

no włąsnie zastanawiam sie co sie dzieje z tymi reckami. było 15 jest 5 ktos je usuwa?

Gość
komentarz
komentarz

Z tego co się orientuję to jest jakiś problem z bazą danych. Nikt tych recenzji celowo nie usuwa - tego możesz być pewien.

tomekk600
komentarz
komentarz
Z tego co się orientuję to jest jakiś problem z bazą danych. Nikt tych recenzji celowo nie usuwa - tego możesz być pewien.

czyli nasza praca idzie na marne bo nikomu to nie słuzy teraz bo tego nie ma !

problem z baza danych a czemu nie ma problemu z baza danych w dziale karty graficzne albo zetsawy komputerowe?? ktoś moze mi to w pełni wyjaśnic?

Gość
komentarz
komentarz
czyli nasza praca idzie na marne bo nikomu to nie słuzy teraz bo tego nie ma !

Pewnie recenzje zostaną przywrócone, trochę cierpliwości ;).

Duban
komentarz
komentarz (edytowane)

czyli nasza praca idzie na marne bo nikomu to nie słuzy teraz bo tego nie ma !
No i chyba mi nie powiesz, że jedyna kopia była na forum :blink: ? (tzn. 'nie masz tego na dysku ?') Edytowane przez Duban
necik
komentarz
komentarz
czyli nasza praca idzie na marne bo nikomu to nie słuzy teraz bo tego nie ma !

problem z baza danych a czemu nie ma problemu z baza danych w dziale karty graficzne albo zetsawy komputerowe?? ktoś moze mi to w pełni wyjaśnic?

Jest jakiś błąd w skrypcie który czasami kasje tematy. Niedługo przejdziemy na IP.Board 3.0 i podobnych problemów już nie będzie.

Jeżeli masz kopię recenzji u siebie na dysku to po prostu napisz jeszcze raz nowy temat i po problemie.

Mbroziak
komentarz
komentarz

To coś mocno wam się psuje z tym skryptem. W recenzjach konkursowych nie ma już nic. Moja recka wogóle znikła. Nie ma jej nigdzie ani w recenzjach autorstwa używkowników ani nawet w koszu :P

tomekk600
komentarz
komentarz
Jeżeli masz kopię recenzji u siebie na dysku to po prostu napisz jeszcze raz nowy temat i po problemie.

kopie mam ale nie w htlm'ie a NIE CHCE mi sie tego samego robić od nowa..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.