x-kom hosting

Słownik

Przemek
komentarz
komentarz

Ciekawe.

Najlepsze jest to wymuszanie na uzytkownika sprawdzanie pisowni przed wyslaniem.

Niektorym by sie przydalo.

Gość
komentarz
komentarz
Najlepsze jest to wymuszanie na uzytkownika sprawdzanie pisowni przed wyslaniem.

Niektorym by sie przydalo.

- Wprowadzić na tym forum !
Informatyk
komentarz
komentarz
Najlepsze jest to wymuszanie na uzytkownika sprawdzanie pisowni przed wyslaniem.

Niektorym by sie przydalo.

- Wprowadzić na tym forum !

No oczywiście. Jak dla mnie bardzo dobry pomysł :D

Kamix
komentarz
komentarz

Mi też się podoba :)

Jednak bizona szybko nie przekonasz :D

merenu
komentarz
komentarz

Wprowadzic byle szybko

DoGeR
komentarz
komentarz

Albo wprowadzi, albo będzie się tłumaczył że w FireFoxie 2 jest taka opcja. Lecz większość korzysta z IE. Jestem za zainstalowanie tego dodatku :D

bizon11
komentarz
komentarz

Macie demko tego moda:

http://ccw.pol.pl/forum/phpBB2/index.php

Po pierwsze nie koloruje on błędów tak jak w FF :P

Po 2 jeśli użytkownikowi się nie chce no to nie sprawdzi pisowni bo ciężko jest kliknąć na przycisk pisownia ;]

Czekam na jeszcze więcej głosów za/przeciw :)

Możemy to ew. wprowadzić w życie...

olej3232
komentarz
komentarz

Nie wszyscy mogą korzystać z FF 2.x (mam na myśli np. siebie) na forum najczęściej zaglądam będąc w pracy, a mam tu shit98 więc niestety...

Pewnie mi również zdarza się popełniać błędy, ale to przede wszystkim dlatego że dużo czytam (art. w necie) jak się człowiek napatrzy na teksty analfabetów to się przyłącza do ich szeregów! Jestem jak najbardziej za i to jak najszybciej!

bagish
komentarz
komentarz

To jest dobry pomysł chociaż mi się tak wydaje :). Chociaż nie będzie tyle błędów na forum.Wprowadzcie to :).

  • 4 miesiące później...
Mateo93
komentarz
komentarz

Jeśli czegoś takiego jeszcze nie ma to jestem za :P

Tylko żeby w słowniu były też słowa bez polskich znaków

Zarov
komentarz
komentarz

Wszystkie normalne przeglądarki mają teraz słowniki więc nie potrzeba nam tego :P Nie działa podkreślanie na czerwono to nic nie wpłynie na nich.

dar55
komentarz
komentarz
Wszystkie normalne przeglądarki mają teraz słowniki

niby które?

Zarov
komentarz
komentarz

Firefox, Opera i Seamonkey. Nie wspominając o Konquerorze czy innych mniej popularnych.

Kamix
komentarz
komentarz

No własnie, a tak wogóle to jest mod na phpBB by przemo a my mamy już IPB :)

Kamik47
komentarz
komentarz

Swietny pomysl, "njektuszy naótrzom sje pisac" Takze jesli jest tylko taka mozliwosc to prosze o wprowadzenie w zycie:)

Ten mod jest na elektrodzie.pl i sie swietnie sprawuje:)

zigi123
komentarz
komentarz

no jasne ja jestem za tym zeby co takiego dodac na forum jezeli chodzi o mnie jestem za

Zarov
komentarz
komentarz

Panowie, zanim kolejny wyskoczy z takim pomysłem przypominam iż zmieniliśmy na wakacjach skrypt na IPB, czyli nie mamy phpbb gdzie są te mody o których mówicie.

Radzę się troche opanować.

Fafu
komentarz
komentarz

Ludzie. Zaproponowałem ten mod wto, 12 cze 2007 - 21:24 czyli wtedy kiedy jeszcze nie było IPB. Nieodkopujcie tematów i proszę go zablokować...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.