x-kom hosting

[Rozwiazany]Kamera internetowa

MajsterGarage
utworzono
utworzono

Dzień dobry!

Na poczatek witam wszystkich, jestem nowy!

Mam problem, a raczej nie wiem co zrobić :oops:... Zainstalowalem kamerke internetowa, wszystko jest ok, tylko jak sie polaczyć kamera przez internet, na opakowaniu jest napisane "skype" wiec sie domyslam ze wlasnie przez ten program. Czy ktos z Was moglby mi wytlumaczyć co ma dokladnie zrobic zaraz po zainstalowaniu kamery internetowej, by moc sie z niej cieszyć?

Z góry dzieki za pomoc ;)

olej3232
komentarz
komentarz

A masz już sterowniki zainstalowane? Możesz właczyć kamerę? Jeśli tak to instaluj Skype, zarejestruj się i ewentualnie sprawdź w ustawieniach masz włączoną obsługę kamery! Nigdy tego nie robiłem, ale domyślam się że domyślnie ma kamerkę zablokowaną!

MajsterGarage
komentarz
komentarz

Mam zainstalowane sterowniki, kamera chodzi... Zainstalowalem Skype, chodzi, tylko że mikrofon, jak zrobić by odpalić kamerke przez skype?

Popek
komentarz
komentarz

Hmm... ja też niedwano miałem z tym problem.

Kiedy już zadzwonisz to w oknie rozmów nie ma Ciebie ?

To kliknij prawym przyciskiem myszy na okno rozmów i "Uruchom kamere"

Głupie to no nie ? :D

MajsterGarage
komentarz
komentarz
Głupie to no nie ? :D

No troche glupie... Wszystko juz zrobilem, dzieki za pomoc :piwko:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.