x-kom hosting

Chłodzenie do i7 920

Gość
komentarz
komentarz

No pewnie że to nie jest trudne.

Ale jak to robisz pierwszy raz to by się przydałoby zdjąć płytę główną, aby mieć więcej miejsca ;)

No i nie zapomnij o paście, jest obowiązkowa :P

MMApanowie
komentarz
komentarz

Termoprzewodzącej ;D :huh: xD nie no sam sie za to nie będę brał chyba narazie mi starczy buda i chłodzenie potem najwyżej bym zmontował te dwa Collery ;P

Gość
komentarz
komentarz

nie collery tylko wentylatory coller to może być na procesor bo to zestaw radiator plus wentyl chyba dobrze mówie jeśli nie to mnie porawcie.A pasta masz na chłodzeniu nałożoną.Jak byś czegoś jeszcze niewiedział to sie pytaj pomożemy.

MMApanowie
komentarz
komentarz

Wiem wiem już mi chyba wszystko wiadomo co trzeba nie wiem tylko jak z tym chłodzeniem czy ta Norcuta aby naepewno jest opłacalan...MugenII podobno nie odbiega od niej znacząca a po zamontowaniu 2 wentylatora ją dogania co o tym sądzicie?

Gość
komentarz
komentarz

ja sądze ze ze lepiej tą noctue a mugen odpada słyszałem o nim różne rzeczy.A jak coś tańszego nie z esc to to ten Arcic colling:

klik

Jest też w esc.Jest troche lepszy od mugen II.I jest tańszy od noctua.

MMApanowie
komentarz
komentarz

nie dobra przy nortuce zostaniemy co ma być to będzie ;)

Gość
komentarz
komentarz

Dobra noctue bierz.Jak będziesz miał bude i chłodzenie to napisz jak sie sprawują.

MMApanowie
komentarz
komentarz

Masz moje słowo że napisze nie wiem tylko kiedy ale sie doczekasz...dzięki za wszelkie pomocne rady jak ktoś ma pomyłsy jeszcze jakieś to piszcie..

Tomiak
komentarz
komentarz

to co jest na filmiku nie dmucha na GPU

to są wentylatory od chłodnicy ;)

jak chcesz coś takiego zrobić, chociaż nie wiem po co, będziesz musiał mieć długie nóżki w budzie

Szattek
komentarz
komentarz

Po co? Żeby było dodatkowe źródło zimnego powietrza.

Gość
komentarz
komentarz

Szatek chyba tak.

MMApanowie
komentarz
komentarz

NO widziałem że ma WC ale myślałem że nie ma to wiele wpólnego te wiatraczki przecież są pod GPU i wieją do góry z tego co widze więc tak czy siak na GPU wieje :E...ale skoro mówicie że cóś takiego jest nie potrzebne to no cóż przemyślę ;)

Szattek
komentarz
komentarz

To jaką obudowę bierzesz? Jak anteca 900 to tam nie ma miejsca na wentyl w podłodze.

MMApanowie
komentarz
komentarz

no właśnie Anteca ale dobra obejdzie sie bez wentyli najwyżej ..; chyba że masz jakąś dobra bude do 500zł ? :E

Szattek
komentarz
komentarz

Co jest dla Ciebie priorytetem? Ilość miejsc na wentylatory, wielkość, jakość czy szeroko pojęty kompromis?

MMApanowie
komentarz
komentarz

wyżej pisałem już no obudowa ma być przewiewna ale warunki to również wygląd...okno i inne bajery..wielkość optymalna...;)

MMApanowie
komentarz
komentarz

Antec ze wszystkich chyba jest najlepiej dostępny i najbardziej mi do gustu przypadł..nie ma raczej co kombinować tylko brać Anteca i go modernizowac jakoś..jest w nim możliwość monntażu dodatkowych wentyli

Szattek
komentarz
komentarz

Najlepsza z tych co podałem jest Zalman (największa) i wyciszona. Ja jakbym miał kasę to bym ją brał :)

MMApanowie
komentarz
komentarz

ciekawe ile chce za zalmana i o ciszę mi nie chodzi tylko o chłodzene ^...po za tym wielu konkurentów jest..

wielkość też mnie zbytnoo nie obchodzi bo nie bede pakował bóg wie czego karta dwa dyski płyta procek chłodzenie itd czyli standard ;)

Szattek
komentarz
komentarz

Do dużego chłodzenie dużo miejsca trzeba:) i ten zalman z ilością miejsca na wentylatory też najgorszy nie jest:P

MMApanowie
komentarz
komentarz

No wiem wiem..ale spokojnie mam jeszcze troche czasu do wyboru zobaczymy co na przyniesie sklep ESC itd :)

Gość
komentarz
komentarz

MMApanowie bierz tą obudowe co wybierałeś razem ze mną czyli anteca.Kiedy go będziesz miał????

MMApanowie
komentarz
komentarz

chce sie troche wstrzymać ze 2-4 tygodnie a co zamierzasz cos kupowac że zależy ci na mojej ocenie?

Gość
komentarz
komentarz

Nie kupuje.A na opinni mi zależy bo może za 3 miechy będe coś kupował z chłodzenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.