x-kom hosting

Chłodzenie do i7 920

Tomiak
komentarz
komentarz

polecam Ci agito.pl i apollo

dobre ceny maja i obsługa też jest OK

MMApanowie
komentarz
komentarz

Mimo wszystko te sklepy nie mają wszystkich części które mam zamiar kupić esc ma no i trza się podporządkować

no ale chłodzenie jest w esc

z budą nie wiadomo

Gość
komentarz
komentarz

mógł byś dokupić ale według mnie ta 25cm wystarczy bo to wielki wiatrak.

daj znać jak kupisz bude i chłodzenie ok????

xtremesystems
komentarz
komentarz

to jakie chlodzenie koniec koncow berzesz?

Gość
komentarz
komentarz

właśnie jakie chłodzenie????

Szattek
komentarz
komentarz

Niech bierze antec nine hundred i TRUE + jakiś wentyl :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Niech bierze noctue.

Wszystko jest okey.A co no budy to jeśli będzie głośno a podejrzewam ze niebędzie to ze zmienisz wentyl i git.Ale głośno niebędzie jestem pewny 80%

xtremesystems
komentarz
komentarz

a bedziesz podkrecal?

Gość
komentarz
komentarz

będzie podkręcał bo na 1 stronie mi sie pytał do ilu podkręci.

MMApanowie
komentarz
komentarz (edytowane)

No chyba po to taka buda i chłodzenie żeby podgonić i7udemke ^ to mowicie ze wszystko oke? a w tym Antcku jest możliwość montażu dodatkowych wentylatorów ?

aha jak myślicie walnąć do tej budy Katody gdzieś? http://allegro.pl/item667403737_revoltec_p...rotkie_hit.html

tu gość odwalił dość fajnie:http://www.youtube.com/watch?v=WxZ_xWXFcpM&feature=related

na tym filmie zobaczcie jak gość w budze ma wentyle dwa czerwone na dole i niebieskie na górze fajny patent inna buda ale..:E
Gość
komentarz
komentarz

Niewiem bo nigdy tego nierobiłem ale te katody byś mógł dać tak:1 na górze jedna na dole albo na tyle koło wentylatora to jeżeli byś kupował jedną podwójną a jeżeli 2 podwójne czyli 4 katody to tak:2 na górze jedna na dole i jedna na tyle koło wentylatora.Wentyle chyba będziesz mógł dać dodatkowe.Ale pewien niejestem a jeśli nie to se tego który tak hałasował odkręcisz a przykręcisz cichszego o tak mozesz zrobić oczywiście jakm by ci któryś chałasował.A cp do wentyli świecących to podobno nie są zbyt ciche.Jak chcesz to zrób tak jak ci napisałem.

MMApanowie
komentarz
komentarz

Katody pewnie dokupie pod koniec wakacji może narazie 2 i zobacze jak to wygląda ;)

raczej nic nie będę odkręcał najwyżej zamuntuje dodatkowe ale rozchodzi sie o to nie wiem czy można zrobić tak jak u tego gościa na drugim filmiku ...twż bym chciał walnąc takie dwa małe wentyle świecące które by na GPU wiały ;) zawsze to chłodzniej a bardzo drogie też nie jest ^^

niech się wypowie ktoś kto się w tym orientuje

Gość
komentarz
komentarz

Niewiem bo nieoglądałęm filmika bo mi sie by 15min ładował ale nawet jeśli nie to mozesz se dziury wywiercić na najniszych obrotach.....Chyba.

MMApanowie
komentarz
komentarz

Ehh szkoda bo wiedział bys o co chodzi może jednak spróbuj odpalić film co? tam na początku już widać ocb więc wiesz

ja nic tam nie mam zamiaru kręcić :E proca najwyżej xDno ale jeżeli miał bym możliwość zrobienia jak gościu na video to było by dobrze a obudowa starczyła by mi na długie lata :E

Gość
komentarz
komentarz

ok za 9min obejsze filmik bo teraz coś ściągam jak obejze to dam znać ok????

MMApanowie
komentarz
komentarz

spoko zobacz i sam oceń ;)

Gość
komentarz
komentarz

chyba byś mógł ale on to chyba zrobił tak ze przykleił te wentylatory na dół obudowy leżąco.mógł byś takie coś zrobić wystarczy ze przykleisz na kropelke ten wenytyl Klik.Lecz musiał byś to czymś podwyższyć zeby łopatki wentylatora sie nieocierały o boudowe.I jak byś chciał to dla lepszego chłodzenie wywierć dziurki pod tym wentylem.

MMApanowie
komentarz
komentarz

NO kumam kumam jak będę miał już kompa to może znajde kogoś kto mi pomoże lub zrobi coś takiego w esc raczej nei ma takich usług co?

chce to mieć profesionalnie w miare zamontowane dlatego sam do tego chyba nie siądę :E a w ogóle jak ci sie taki pomysł podoba chyba może być co? zawsze na GPU lecio "wiaterek" ;)

Gość
komentarz
komentarz

Pomysł bardzo fajny tymbardziej ze obudowa z oknem.A co do esc to poszukam czy mają taką usługe.

ok sprawdziłęm nie mają takich usług.

MMApanowie
komentarz
komentarz

No tez tak myśle i na GPU kilka stopni mniej pewnie...jak byś mógł to bł bym wdzięczny chociaż w sumie mają na sprzedarz pojedyncze wentyle to może i montuja ? :E

czekam na odpowiedź

pozdro

Gość
komentarz
komentarz

Na esc sprawdzałem i z tego co mi sie udało sprawdzić montują wentyl tylko na cpu.A dodatkowe wentyli nie montują.lub jezeli masz poboku na dole takie dziurki w obudowie totam mozesz przykręcić dodatkowego wentyla.Ale z tego co widze niemasz.Albo jak otworzysz bude nie????to tam na dole gdzie wsszuwa sie bok ścianki na dole obudowy mozesz tam wkręcić.I chyba z polowe wentyla będzie widać.

MMApanowie
komentarz
komentarz

Aa widzisz nie montują ..ciekawe gdzie by mi to zrobili..zapytam sie u siebie w komputerowym..:E

a co ci będzie widać? jeżeli będę coś takiego robił to tak jak u tego gościa mocowanie na dole pod kartą przykręcone i powinno być oke

Gość
komentarz
komentarz

Niewiem skąd jesteś ale możesz sie zapytać w softonie(mają tam drogo jak colera) lub w alsen nova.

MMApanowie
komentarz
komentarz

uwierz mi że nie mam takich rarytasów raptem 3 sklepy komputerowe (taniej niż w komputroniku :D ) może po znajomości by mi to wmontowali a jak nie to wezme jakiegoś kumpla informatyka i we dwóch se poradzimy bo to chyba nie jest zbyt trudne co?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.