x-kom hosting

.tmp w mp3 gain

tomek93-1993
utworzono
utworzono

ostatnio sciągnołem plik z emule ktory wazyl 21MB. Był to plik o rozszerzeniu mp3. Następnie chciałem go dodać do swojej kolekcji muzycznej, więc żeby zachować porządek chciałem wyrównać jego głośność za pomocą programu MP3Gain 1.2.5 Przy okazji wyrównywałem jeszcze inne pliki. Pod koniec pracy programu pokazał mi się komunikat, że jeden plik nie został wyrównany (ten o którym mówiłem wcześniej) i ze został wygenerowany raport. W raporcie napisane było (tlumacząc z angielskiego), ze nie udało się zmienic go z tmp na plik mp3. Zaglądam to katalogu z tymi wszystkimi mptrójkami, tam patrze:

-jest ten plik który próbowałem wyrównać z rozszerzeniem .mp3

-jest jeden plik o rozszerzeniu .tmp i ma taką samą nazwę jak plik który próbowałem wyrównać

No to otwieram ten plik z rozszerzeniem .mp3 zeby sprawdzic czy działa (uzywam Windows Media Player 11), program chwile pomyslał i nagle zniknął mi ten plik! (ten .mp3). W koszu go nie ma, nigdzie go niema. Ale mam jeszcze ten plik .tmp

I teraz pytanie: Jak przywrócić muzykę z tego .tmp? Zależy mi na tym bo ten plik ściągał mi się naprawdę długo... :(

bartox555
komentarz
komentarz

eMULE - Ściągnąć ? Moderatorzy Wiedzą już co zrobić

tomek93-1993
komentarz
komentarz

skąd wiesz czy ten plik jest legalny czy nie ? przeciez istnieją tez pliki ktore mozna sciagac z emule legalnie.

tazman
komentarz
komentarz

zmień rozszerzenie z tmp na mp3 i tyle,

Pliki muzyczne po ściągnięciu możemy trzymać na kompie przez 24 godziny później je kasujemy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.