x-kom hosting

Xbox 360 monitor

sitko108
utworzono
utworzono

Witam

Mam pytanko .

Jeżeli podłącze Xbox'a 360 poprzez VGA do monitora crt 17

( http://allegro.pl/item660331780_monitor_sa...r_793df_17.html ),

to będzie możliwość ustawienia rozdziałki 1280x1024 w 5:4 lub 4:3 (bo monitor jest 5:4 lub 4:3)? I czy obraz nie będzie rozciągnięty? Czy obraz będzie na cały ekran w normalnych proporcjach? A może będę mógł ustawić rozdzielczości większe np 1080p ...

/przenoszę do konsol

//tomek.b9

BECKS
komentarz
komentarz

Jak nie chcesz kupowac TV a rozumiem ze narazie nie chcesz to lepiej juz sobie kup np . monitor LCD LG W2261VP-PF ma Full HD i posiada wejscie HDMI i nie jest drogi na komputroniku kosztuje 870 a na stronie ESC kosztuje cos ponad 700 zl jeszcze taniej ... Jego parametry:

przekątna 21,5 cali

technologia wykonania TN

rozdzielczość nominalna 1920 x 1080 piksele

kontrast 20000:1 (dynamiczny)

jasność 300 cd/m²

maks. częst. odchylania pionowego 75 Hz

maks. częst. odchylania poziomego 83 kHz

czas reakcji plamki 2 ms

kąt widzenia pion 160 °

kąt widzenia poziom 170 °

ilość wyświetlanych kolorów 16,7 mln

analogowe złącze D-Sub 15-pin tak

cyfrowe złącze DVI tak

porty wejścia/wyjścia HDMI

zgodność z technologią HDCP tak

głośniki nie

spełniane normy jakościowe TUV-GS (FCC/B, CSA, EPA Energy Star, SEMKO, CE, UL)

szerokość 519 mm

wysokość 387 mm

głębokość 193 mm

waga 4,2 kg

kolor obudowy czarny

Szkoda x360 grac na takim monitorze co przedstawiles juz lepiej graj na TV ktory posiadasz w domu ...

Szkoda kupowac CRT-ka

Takie moja zdanie i zaprzatac sobie glowy czy osiagniesz 1080p... chyba raczej nie .

Pozdrawiam i mowie kup sobie LCD lub graj na TV nawet zwyklym bez hd nie jest tak zle gralem na takim w PS 3 i grafika ladna nie bylo tak zle jak mi sie wydawalo ...

sitko108
komentarz
komentarz

Ale ja ten monitor crt 17 calowy mam w domu i mam tez telewizor 30 parę calowy crt... Jak myślisz na czym lepiej będzie się grało. I jaka rozdzielczość będę mógł ustawić na tym monitorze.

Bo narazie nie mam kasy na inny sprzęt.

BECKS
komentarz
komentarz (edytowane)

Graj na tym 30 paro calowym telewizorku CRT sam w domu tez posiadam taki i gralem jakis czas temu na PS3 i jest fajnie choc gralem tylko w FIFE 09 i samochodowke na jakies wyspie nie pamientam tytulu ale dawali gratis do ps3 ...

a co do rozdzialki to powiem szczerze nie zaglembialem sie jaka rozdzilke ustawil ps3 obraz byl na calym ekranie bez zadnych czarnych pasow ... a co do monitora to nie wiem jaka rozdzialke ci ustawi ale lepiej graj na tym 30 paro calowym TV niz na 17 calowym monitorze bedziesz mial lepsze doznania a co do grafiku to wcale nie byla taka okropna jak pisza czesto na forumach o ps3 ja gralem bylo ok za nim sie kupi nowy tv mozna spokojnie grac bez stresu przynajmniej ja gralem i nic mi nie przeszkadzalo :)

pozdrawiam i graj na tv :D zycze milej zabawy :)

tu masz link na youtube podlonczony ps 3 do monitora CRT przez VGA

ps. nie mam polskiej klawiatury ( polskich znakow )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.