x-kom hosting

Darmowa domena

Alfa193
utworzono
utworzono

szukam darmowej domeny nie musi być .pl bo na pewno za darmo nie ma.

Lucider
komentarz
komentarz

Wpisz sobie w Google darmowe aliasy (albo darmowe domeny) i wyskoczy Ci tego od groma. Możesz też zobaczyć tanie domeny, regionalne itp.

Alfa193
komentarz
komentarz

a mógł byś mi jakąś stronę podać, by była krotka ta domena??

Lucider
komentarz
komentarz

Na przykład:

https://domeny.2be.pl

PiNkOs
komentarz
komentarz (edytowane)

xorg.pl

w8w.pl

on1.biz

lua.pl

cba.pl

rox.pl

xgsm.pl

ocom.pl

yoyo.pl

(...)

Edytowane przez PiNkOs
Alfa193
komentarz
komentarz
xorg.pl

w8w.pl

on1.biz

lua.pl

cba.pl

rox.pl

xgsm.pl

ocom.pl

yoyo.pl

(...)

tylko jak to podpiąć pod byethost.com

PiNkOs
komentarz
komentarz

Zalezy od hostingu strony czy da sie podpiac...

Opisze Xorg.pl

1. Zakladasz konto na xorg.pl.

2. Po aktywacji e-maila itp. wpisujesz nowa nazwe domeny i klikasz OK.

3.

Jezeli chcesz zalozyc alias wybierasz standardowy alias...i wypelniasz formularz

Alias to domena, ktora w linku http://nazwa.xorg.pl8/ szyfruje nazwy przegladanych plikow...

jest to uporczywe przy odnosnikach...

Jezeli chcesz dodac domene do swojego serwisu postawionego na localhoscie...wybierz "Wpis DNS IP" i wprowadz IP

Jezeli chcesz dodac domene do hostingu, ktory obsluguje DNS'y wybierasz "Kompletny wpis DNS" i wpisujesz co najmniej dwa adresy ip... jeden w razie awarii.

Alias tworzy sie od ok. 15-45min.

Wpis DNS IP / kompletny wpis dns do 12h.

Jezeli nie wiesz czy do hostingu mozna podpiac domene zapytaj admina, powinien podac ci dane do twojego DNS'a...

oscare
komentarz
komentarz

Panowie krótka piłka! To nie są domeny! a Subdomeny! Domena to jest domena.pl a subdomena to subdomena.domena.pl

PiNkOs
komentarz
komentarz

no to chyba oczywiste, że za FREE domeny nie dostaniesz.

artek-s.21
komentarz
komentarz

w serwisie domenomania.pl jest za 10gr na rok domena, a serwer 90gr na pół roku;) ja tyle tam płaciłem za domene.

ryjek
komentarz
komentarz
w serwisie domenomania.pl jest za 10gr na rok domena, a serwer 90gr na pół roku;) ja tyle tam płaciłem za domene.

Ale tu padło zapytanie o darmową domenę. Niby zapłacisz za rejestrację 10 gr. ale po roku prawie stówa za odnowienie. Według mnie nie za bardzo jest to darmo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.