x-kom hosting

[Rozwiązany]SpeedXP

patrick666
utworzono
utworzono

http://speedxp.przydatne.pl/opis.html

warto kupować?

czy to tylko tak jak różne tego typu zaśmieci,spowolni i "zniszczy" nasz system?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Z tego co słyszałam takie programy często zamiast przyspieszyć system, dodatkowo go mulą. Kiedyś podobny program na próbę uruchomiłam i faktycznie, żadnej poprawy, a doszły problemy. Nie wierz w takie cuda. Czyść system co jakiś czas, defragmentuj dyski, skanuj programem antywirusowym i będzie dobrze. ;)

kubassksiezpol
komentarz
komentarz

Miałem takie coś... Nic nie działało... Jeszcze ten program mi zżerał tylko użycie procesora.

patrick666
komentarz
komentarz

to tak jak myślałem...

a więc ja używam AVG antuvir + polecony przez Andziorkę skaner + defragmenter +CC cleaner...poprzednim razem użyłem do defragmentu UltraDefrag,ale nie odczułem zmian...teraz znalazłem Smart Defrag,program odrazu przypadł mi do gustu. Jutro od nowa zdefragmentuję i zobaczymy...

coś dodać ,aby lepiej "dbać" o system?:>

Psycholandia
komentarz
komentarz

Dżony myślę, że tyle starczy w zupełności, bardzo dobry zestaw do dbania o komputer :)

kubassksiezpol
komentarz
komentarz

Możesz raz na jakiś czas jakimś skanerem online np. kasperskim zeskanować :) do odinstalowywania programów polecam Revo Uninstaller (włącza instalator programu i usuwa resztki programu z rejestru super programik :D).

Psycholandia
komentarz
komentarz

Co do rejestru to w Ccleanerze jest opcja jego naprawiania, ja jej używam, bo kiedyś miałam program typowy do naprawy rejestru, a jeszcze mi go skopał..

patrick666
komentarz
komentarz

ok spoko,ten Revo sobie zassam,bo czuję ,że przyda mi się :D

jak na razie mi starczy :P dzięki za pomoc i w razie co będę pisał...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.