x-kom hosting

Co myślicie o Home.pl

Gość
utworzono
utworzono

Jak myślicie serwer home.pl jest dobry?? tzn miał ktoś ten serwer?? i jak on działa...

  • 2 tygodnie później...

PIORUN600
komentarz
komentarz

Nawet jeżeli jest bardzo dobry, to nie za taką cenę. Jest wiele Polskich firm gdzie są lepsze oferty, nie mówiąc już o serwerach za granicą ;)

dawid_c
komentarz
komentarz

Serwer jest dobry. Chyba nigdy nie widziałem u nich padów czy awarii. Czasami problemem może być autorski serwer. Np. nie w pełni obsługuje mod_rewrite (o ile pamiętam nie działała jedna mało ważna flaga). Zdarzyło mi się też używać pewnego skryptu, który nie do końca działał (nie można było zmienić języka w skrypcie sklepu prestashop). Ale to są pojedyncze błędy i to raczej spowodowane błędnym pisaniem skryptów, które testowane były tylko na jednym serwerze.

Ziele505
komentarz
komentarz

Nieważne jak dobry byłby home.pl nie polecam. Oczywiście jeśli masz nadmiar gotówki to nie widzę przeszkód, ale dla osób prywatnych taka oferta nie jest zbyt korzystna.

  • 3 tygodnie później...
Micki
komentarz
komentarz

home.pl jest dobry ale drogi. Ja osobiście polecam nazwa.pl, active24.pl. Według mnie są to 2 najlepsze hostingi jakie są w sieci.

darexD
komentarz
komentarz

ja też miałem wykupić pod domene serwer ale jak cene zauważyłem to myśłałem żę padnę na ziemie, musze chyba do nich napisać :P żeby zrobili mniejszy serwer i za mniejsza kwotę

Pain
komentarz
komentarz

Mam u nich serwer i nie narzekam.. Żadnych przerw... :) Jedynym minusem jest oczywiście cena. :)

  • 4 tygodnie później...
Orzech1990
komentarz
komentarz

Przyznam, że ceny serwerów w Home.pl nie są za bardzo przystępne dla "zwykłych" użytkowników. Moim zdaniem jest to najlepsza firma hostingowa w Polsce. Mam u nich serwer od ok. 2 lat i ani razu nie byłem świadkiem jakiejkolwiek awarii. Ogromnym plusem w Home.pl jest całodobowa pomoc techniczna, czyli tzw. "LiveChat".

Polecam wszystkim szukającym profesjonalnego hostingu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.