x-kom hosting

Dziwne programy w systemie

adasko887
utworzono
utworzono (edytowane)

Otóż przeglądam sobie listę w Dodaj/Usuń programy i jest taki wpis jak: 3D Canvas a obok taka kartka i znak zapytania. Co to jest? Nie przypominam sobie żebym to wgrywał. I jeszcze drugi wpis: Hadgewars, a turn-based Worms-like strategy. Co to jest? Czy mogę to spokojnie usunąć czy lepiej nie? I jeszcze mam dziwny folder na dysku D. Co ten folder oznacza? Można go usunąć czy też lepiej nie?

follder.bmp

follder.bmp

mezicki
komentarz
komentarz

Hadgewars to podróbka gry Worms, bardzo fajna z resztą xD

adasko887
komentarz
komentarz

Z Canvas i Wormsami-podróbką załatwione. A jak z tym folderem?

mezicki
komentarz
komentarz

Daj screena z widokiem dysku D i zawartością tego folderu

adasko887
komentarz
komentarz
Daj screena z widokiem dysku D i zawartością tego folderu

Oto one.

folder_1.bmp

folder2.bmp

folder_1.bmp

folder2.bmp

Psycholandia
komentarz
komentarz

i386 zostaw, bo jeśli usuniesz system może wołać o płytę.

Na dysku D masz Windowsa?

adasko887
komentarz
komentarz

Na C mam Windowsa a to jest na E a nie na D. Sorry za błąd. Ten folder któregoś razu mi się pokazał i wolałem nie usuwać bez zapytania czy to bezpieczne.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Jeśli w katalogu: C:\WINDOWS\Driver Cache\ masz folder: i386

to ten z dysku E możesz wywalić, w razie co masz płytę z Windowsem? Chociaż myślę, że nie będzie pytał jeśli jest na C ten folder.

adasko887
komentarz
komentarz

No płytkę z Windowsem mam jak najbardziej. Tu daje screena folderu i386 w folderze Windows. Jakoś mało tych plików w porównaniu do folderu na dysku E.

folder.bmp

folder.bmp

Psycholandia
komentarz
komentarz

Możesz też spróbować przenieść folder i386 z dysku E na dysk C, tam do prawidłowego folderu.

adasko887
komentarz
komentarz

A nic się nie stanie? Bo jak mi się zacznie Windows sypać przez to, to wolę nie ryzykować. Co sądzisz Ania?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Tak się właśnie zastanawiam, że coś mogłoby się dziać.. Może po prostu ukryj te foldery na dysku E, jeśli Cię rażą w oczy. Chyba dużo nie zajmują? Bo zwalić sobie Windowsa byłoby niefajnie.

adasko887
komentarz
komentarz

Ważą 400Mb, to nie dużo tylko wcześniej tego nie było i zastanawiałem się jak to się wzięło i po co to jest. Dobra zostawię ten folder tam gdzie jest. Dzięki Ania za pomoc. Temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.