x-kom hosting

Router Cisco EPC 2425

grzegorz-grg
utworzono
utworzono

Witam załozyli mi dzis nowego neta z UPC IE dostałem router Cisco 2425 , za pomocą tego routera łacza sie dwa komputery i chciałbym ustawic własne hasło do niego ale nie podali mi zadnych danych tylko fakture i puste pudełko po routerze zostawili

niewiem czy dobrze robie , wchodziłem na strone 192.168.1.1 ale tam mi woła jakiąś nazwe użytkownika i hasło , skąd mam to wziąsc , proszę o pomoc

Lucas4034
komentarz
komentarz

Każdy router Cisco posiada port konsoli (port opisany niebieskim kolorem jako CONSOLE)- a kabel konsolowy dostarczany jest w pudełku z nowym urządzeniem .

Druga sprawa to reset hasla, jesli trzeba to procedure opisze jutro bo teraz brak czasu ;)

grzegorz-grg
komentarz
komentarz (edytowane)

Będe wdzięczny jesli mozesz mi pomóc , niestety niemam tego kabla

grzegorz-grg
komentarz
komentarz

Wszystko ładnie pięknie tylko ze nie moge podłaczyc sie do routera za pomoca hyper terminala , a ten opis jest do innego modelu moze dlatego ?

  • 3 lata później...
RafaLStyle21
komentarz
komentarz

http://pomoc.petrus.com.pl/download/modemy/epc2425/instrukcjaEPC2425.pdf Wszystko opisane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.