x-kom hosting

Walka tytanów

aXE
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Jestem pod strasznym wyborem.

XBOX 360 Arcade , dokupiłbym dysk 120GB i cooler ( gdyby było mniej gotówki to 60GB :) )

czy

XBOX 360 Premium , dokupiłbym cooler

czy

XBOX 360 Elite , dokupiłbym cooler

czy możę

PS3 60GB

http://www.allegro.pl/item661910287_ps3_60...plus_2_gry.html

(nie przepadam za PS3, ale może...)

Wiec tak...

Pierwsza wersja wyszłaby najtaniej, ale czy najlepiej ? Dyski kosztują 220 zł, więc 600+220= 820 , więc czemu elite kosztuje aż 1300 zł ? Jest jeszcze jakaś różnica ?

Premium byłby chyba najlepszym wyborem, niezbyt drogi, dysk wystarczający, przerobiłbym go i miałbym X-a za jakieś 800zł ( http://www.allegro.pl/item659717654_premiu..._gb_799_99.html ).

W Elite najbardziej podoba mi się ten czarny , boski kolor :D Ale czy poza nim , odstaje tak bardzo od Premium, czy to tylko ten dysk ?

Czy dysk 120GB to maks ? Czy będą w najbliższym czasie jakieś aktualizacje by to powiększyć ?

Czy różnica X360 z PS3 jest wielka ? Czy są gry na X360 których nie ma na PS3 i odwrotnie ?

Jakie korzyści są z posiadania X360 , a jakie z PS3 ?

Czy w PS3 jest coś podobnego do XBOX LIVE ?

Która konsola jest bardziej przyszłościowa ?

Ogólnie , jakie jest wasze zdanie ? Co byście dla siebie kupili ?

Proszę o zbędne komentarze typu "PS3 ! Czemu ? Bo tak !".

Za wszelkie odpowiedzi DZIĘKUJĘ !

adasko887
komentarz
komentarz

Więc jak Ci pasuje pad od PS3 bierz PS3 a jeszcze 60Gb to w ciemno bo jest kompatybilna z grami z PS2.

1. 120Gb to na razie max

2. Tak na Xboxa jest Gears of War, Halo, Forza, PGR, Fable II, a na PS3 Uncharted, Killzone 2, LittleBigPlanet, Motorstorm.

3. Korzyści, hmm. Gry

4. Tak, w PS3 jest PlayStation Network tylko granie przez sieć jest za darmo.

5. PS3

6. Ja bym kupił teraz PS3 bo nadchodzące exclusivy na tą konsolkę to po prostu miodzio.

djkraszinio
komentarz
komentarz
5. PS3

nie powiedział bym że PS3 jest bardziej przyszłościowe obie konsole stać jeszcze na bardzo dużo i to która konsola jest przyszłościowa okaże się dopiero za rok może dwa

6. Ja bym kupił teraz PS3 bo nadchodzące exclusivy na tą konsolkę to po prostu miodzio.

a na xboxa to co : Forza 3, Splinter Cell Conviction, Alan Wake, więc na obie konsole w tym roku wyjdą bardzo dobre exy

A więc to którą konsole wybierzesz zależy od gier w jakie będziesz chciał grac i czy tylko grac czy też jakaś muza filmy itd

adasko887
komentarz
komentarz
Forza 3, Splinter Cell Conviction, Alan Wake,

Jedyna gra z tych 3 ktora jest super to SC, reszta może się schować przed U2 i Heavy Rain.

CYTAT(SUTq @ sob, 20 cze 2009 - 22:55)

5. PS3

nie powiedział bym że PS3 jest bardziej przyszłościowe obie konsole stać jeszcze na bardzo dużo i to która konsola jest przyszłościowa okaże się dopiero za rok może dwa

Powiem Ci, że teraz KZ2 zmiażdżył xboxa a co dopiero będzie się działo jak wyjdzie Heavy Rain i U2, a ty gadasz że Xbox może jeszcze coś pokazać. Sorry, ale moc Xboxa pokazali w 80-90% natomiast PS3 z 60-70%. Takie są fakty. Te procenty to tylko moje zdanie, ale pewnie zbytnio nie różnią się od rzeczywistości.

djkraszinio
komentarz
komentarz

dobrze tylko Killzona robili 5 lat i jak zaczynali go robić to było wiadome że wyjdzie na ps3 więc nie dziwota że go tak odpicowali a co do mocy to co z tego że ps3 jest mocniejsze od xboxa. Kiedys to Xbox pierwszej generacji był dużo mocniejszy od ps2 i mimo tego nie utrzymał się na rynku a teraz sytuacja ma się odwrotnie

aXE
komentarz
komentarz

Chyba jednak zostanę przy wyborze XBOXa, bo PS3 nie da się przerobić, a nie zawsze będzie można wydać prawie 300zł na grę i to w czasie tylu exów.

Teraz zostaje tylko wybór odpowiedniego X360.

http://www.allegro.pl/item667238650_x360_2...xtreme_1_6.html

Ten zestaw mi się strasznie spodobał :)

djkraszinio
komentarz
komentarz

bardzo fajny zestawik można licytować

Conrack1410
komentarz
komentarz
Pierwsza wersja wyszłaby najtaniej, ale czy najlepiej ?

przecież droższe wersje są lepsze dzięki większemu dyskowi

Czy dysk 120GB to maks ? Czy będą w najbliższym czasie jakieś aktualizacje by to powiększyć ?

na razie tak - pytanie po co komu więcej niz 120gb? ja swoich i tak nie zapełnie

Czy różnica X360 z PS3 jest wielka ? Czy są gry na X360 których nie ma na PS3 i odwrotnie ?

jest sporo gier które występują tylko na jednej konsoli

najbardziej znane i konkretne :

XBOX360: Gears of War, Fable II, Forza, PGR, NINJA GAIDEN, HALO

PS3: Metal Gear Solid 4, Killzone II, LBP, GT5 Prologue, Lair, Eye of judgement, Motorstorm I,II, Ressistance I,II , Uncharted

osobiście uważam ,że ps3 już teraz miażdży xboxa jakością exslusive-ów

Czy w PS3 jest coś podobnego do XBOX LIVE ?

tak - i do tego darmowe

poza tym jest też warty uwagi HOME

Która konsola jest bardziej przyszłościowa ?

przyszłości nie znamy, jednak to gry na ps3 zapowiadają się ciekawiej , no i konsola jest lepiej wyposażona ( Blu-ray i inne)

Ogólnie , jakie jest wasze zdanie ? Co byście dla siebie kupili ?

obie konsole :-)

bo PS3 nie da się przerobić, a nie zawsze będzie można wydać prawie 300zł na grę i to w czasie tylu exów.

bezsens - piracić :-/

poza tym dobra gra na ps3 to koszt ~ 100zł

adasko887
komentarz
komentarz
NINJA GAIDEN

O ile mi wiadomo II jest też na PS3. :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

jest - ale to nie jest nic godnego uwagi na tyle by moc stanowić o wyborze konsoli

adasko887
komentarz
komentarz
Metal Gear Solid 4, Killzone II, LBP, GT5 Prologue, Lair, Eye of judgement, Motorstorm I,II, Ressistance I,II , Uncharted

Ale to już stanowi i to dużo. ;)

AdamSLR722
komentarz
komentarz

Ogólnie już nawet GTA IV ma trochę lepszą grafikę na PS3. Jest ostrzejsza i ma nieliczne spadki klatek-dla mało obeznanych niewidoczny.

Jestem posiadaczem PS3 więc większość uzna mnie za fanboja itp. itd. Ponadto nam eksa i grałem na nim trochę. Lecz nie zmieniłbym PS3 na 360. Gry?? Popacz na wychodzące gry na rok 2009 i 2010. Im więcej czasu upływa od premiery, tym plej bardziej pokazuje możliwości.

Choćby dla tych gier warto rozstrzygmnąć, którą wziąć.

Forza vs GT5-ma wyjść pod koniec listopada.

W forzie kuzyn mówił: "Mamy Golfa o mocy 1500KM"-gdzie tu realizm. GT5?? TO gra, która nie ma sobie równych poda każdym względem. Grafika, realizm, realizm, realizm. Nawet głos silników nagrywają dla każdego, z ponad 700 aut, osobno.

Im dalej w przyszłość, tym będzie się zaznaczać przewaga PS'a.

Tyle z mojej strony.

PS: Na dobrym TV film na "blureju" to bajka-to kolejna rzecz przemawiająca na korzyść czarnej skrzynki.

aXE
komentarz
komentarz

Zmiana akcji.

Kupiłem za 50 zł Playstation 2 :]

Laser nie czyta DVD , więc jest do wymiany, koszt 100zł (mam wersję FAT).

Konsolka jest nieprzerobiona.

Mam pytania:

1. Czy lepiej przerobić konsolkę SWAPem , czy RIPPERem ?

2. Gdzie oddać konsolkę do zamontowania nowego laseru ? A może mogę to sam zrobić ?

Conrack1410
komentarz
komentarz
Czy lepiej przerobić konsolkę SWAPem , czy RIPPERem ?

już byś nie bluźnił ...gry na ps2 są tak tanie ,że piracenie to przegięcie

aXE
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra , nie było pytania.

Ale :

Gdzie oddać konsolkę do zamontowania nowego lasera ? A może mogę to sam zrobić ?

mikimiki1
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszyscy gadacie, że gry na xboxa to 200-300 zł, a ja kupuje je w cenach 70-120zł, po prostu czekam 3 miesiące po premierze, a gra kosztuje już na allegro, nowa lub używana w cenach 70zł-120, więc nie wiem, dla mnie to takie same ceny gier jak na PC. :)

Edit:

O kurcze sory, nie zauważyłem, że zmiana tematu, a ja o takich głupotach gadam :o

AdamSLR722
komentarz
komentarz

Ripper rządzi!!!!!:):) A za 100 to można 10 gier kupić.

Laser powierz komuś, kto się zna, pomimo, że PS2 to "ubiegły wiek" trzeba się obchodzić fachowo.

Ja też mam PS2, który już gier DVD nie czyta:P Ale ma 6 lat i stoi w witrynie jako ozdoba:)-służył 5,5 roku i nigdy nie zawiódł.

Co do gier. Kolega ma rację. Ja na ps3 mam gry kupione za 300 zł, a po cenie w sklepie kosztowałoby mnie to 760zł!!!!

I tylko GTA IV było używane, reszta nówki.

borysek
komentarz
komentarz

starej konsoli już nie warto przerabiać chipem...

sam korzystałem ze swapa w swoim PS2 fat ale teraz jak już mam w coś pogierzyć to kupuję albo pożyczam chyba że totalnie nie mam kasy a chcę w coś pograć :P

ostatnio dawno w nic nie grałem na ps2 może warto powrócić do konsolki :P

// W ogóle nie warto przerabiać konsoli.

// Kolejna wzmianka o piractwie będzie skutkowała warnem.

// I dotyczy to wszystkich.

// NowakoV

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.