x-kom hosting

word

filekpl
utworzono
utworzono

czy istnieje możliwość obrócenia strony na orientacje poziomą tak aby nagłówek i stopka były w miejscach jak w orientacji pionowej??

Wielki.M
komentarz
komentarz

Hej!

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale łatwiej chyba obrócić zawartość strony (pole tekstowe, obrazek).

Co w ogóle chcesz przez to uzyskać?

Z tego co zrozumiałem chcesz aby strona była w pionie, nagłówek i stopka w pionie, a zawartość strony w poziomie, tak?

filekpl
komentarz
komentarz

chodzi mi o to, że piszę magisterkę i muszę umieścić wykres na całą stronę a w nagłówku mam temat pracy. Wykres najlepiej wygląda jak strona jest pozioma. Jak będę ją składał to chcę aby nagłówek był tak jak na pozostałych stronach. w załączniku jest szkic jak to ma wyglądać.

strona.JPG

post-41900-1245162415_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz

ja bym wstawił dwie kolumny po bokach ukrył linie i ustawił orientacje pionowa pisma:D

Kapiszon
komentarz
komentarz

Nie lepiej obrócić po prostu wykres? :D

filekpl
komentarz
komentarz

W sumie to racja. Tylko,że nie ma możliwości obracania wykresu w wordzie <_<

Wielki.M
komentarz
komentarz

Hej!

Podczas pisania swojej pracy magisterskiej problem ten rozwiązałem stosując orientacje pozioma na kartach, gdzie były wykresy - reszta miała orientację pionową.

filekpl
komentarz
komentarz

no OK. A miałeś temat pracy w nagłówku? Tak to ja potrafię zrobić.

Wielki.M
komentarz
komentarz

Wiesz co... nie pamiętam, miałem chyba tytuły rodziałów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.