x-kom hosting

Dzielenie partycji w laptopie HP

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: tadziq ,
fanfal
utworzono
utworzono

Witam serdecznie.Mam hp pavilion dv6000 i chciałam przy pomocy partition magic8 podzielić C (75,5GB wolne). No i niestety nie udało mi się,mimo że na innym kompie było to możliwe.Oprócz C jest jeszcze partycja recovery.Czy wszystkie hp mają ten problem?Czy ktoś mógłby mi coś poradzić w tej sprawie?

  • Rekomendowana odpowiedź
tadziq
komentarz
komentarz

Mialem ten sam problem :( i rozwiazalem go w najprostrzy z mozliwych sposobow czyli przez format c: i zrobilem partycje przy instalacji systemu. HP_recovery maja chyba wszystkie hapeki teraz. Formatowanie to oczywiscie nie najpelszy sposob na rozwiazanie Twojego problemu :( traci sie wtedy quickplay'a i recovery managera :( teraz nie wiem skad wziac te programy.

Jesli jednak zdecydujesz sie na format pamietaj aby wyposazyc sie w sterowniki do Twojego notebook'a dostepne na stronie HP.

fanfal
komentarz
komentarz

No właśnie tego chciałam uniknąć...

Dzięki za odpowiedź.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.