x-kom hosting

Problem z kluczen Word 07'

redzy
utworzono
utworzono

Witajcie,

Mam problem, kupiłem laptopa, oprogramowanie biurowe jest w nim już zainstalowane. Pracowałem na nim tydzień, teraz mi wyskakuje komenda która prosi o klucz, kiedy go wpisuje prosi mnie o 8-cyfrowy klucz referencyjny, on się niby znajduje na okładce płyty Microsoft Office 07' ale w tym problem że do laptopa nie dodają żadnej płyty, tu niby wszystko się mieści na dysku. Problem w tym że nie mogę tego znaleźć.

P.S. Załączyłem prt sc problemu.

Proszę o pomoc, muszę pracować na tym programie a nie mam dostępu.

Bez_tytuĹu.jpg

post-41889-1245095705_thumb.jpg

nitro07
komentarz
komentarz

tak jak mówi treśc komunikatu ten klucz jest opcjonalny, skoro go nie posiadasz to nie musisz go podać, po prostu kliknij kontynuuj

redzy
komentarz
komentarz

i tak zrobiłem kolego! tylko że wtedy nic nie działa, brak jakiej kolwiek edycji.

nitro07
komentarz
komentarz (edytowane)

numer seryjny który wpisujesz jest do pełnej wersji OEM czy do licencji OPK ?

Edytowane przez nitro07
redzy
komentarz
komentarz

numer seryjny OEM

Banita85
komentarz
komentarz

To co to za wersja? Pierwszy raz się spotykam, żeby oryginalny pakiet OFFICE w wersji OEM miał w ogóle opcję wpisywania klucza referencyjnego.

Jeżeli produkt jest oryginalny, a instalacja nie pójdzie lub pakiet będzie rozpoznawany jako pirat, reklamuj go.

redzy
komentarz
komentarz

Ja tego laptopa HP Compaq 6720s kupiłem z wgranym Officem, co mam zrobić? :o

dawid_c
komentarz
komentarz

Możliwe, że po prostu dali ci wersję próbną, żebyś zobaczył czy ci się podoba i kupił w microsofcie pełną wersję ;) Kiedyś tak robili.

Mateusz J.
komentarz
komentarz

W szkole mamy to samo.

Dostajemy klucze i po jakimś tam czasie one wygasają.

Umożliwia wtedy program odczytywania plików, ale nie ich edycji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.