x-kom hosting

kodeki do Playera pod Win Mobile 5.0

nadir
utworzono
utworzono

Z góry przepraszam pana moderatora za dopisanie się do wcześniej napisanego tematu. Uczono mnie, że zaśmiecaniem jest zakładanie analogicznych tematów a nie dopisywanie się do nich. :]

Mam MDA Vario I i w nim Playera - tak niebywale prozaicznie nazywa się odtwarzacz plików video. Niestety coś zdaje się nie być w porządku, gdyż Player ten nie odtwarza obrazu w filmikach a jedynie dźwięk. Domyślam się zatem, że wina leży w niewłaściwych kodekach. Proszę zatem o polecenie mi jakiś kodeków i łopatologiczną podpowiedź jak je zainstalować - miałam styczność z MDA, ale nigdy samodzielnie nie instalowałam niczego. Jeśli można to poproszę wersję bez konieczności obsługi programu ActiveSync, irytuje mnie on :P

Jeśli mogę również prosić to polećcie mi jakiś odtwarzacz muzyczny pod Windows Mobile 5.0 - WMP mnie nie cieszy :] A porady, by zmienić softa na nowszego można sobie odpuścić [widziałam takie wcześniej], nie zamierzam tego czynić.

Z góry dziękuję za zrozumienie Blondynki :]

giersz
komentarz
komentarz (edytowane)

Zaczne od końca. Odtwarzacz muzyki masz Tutaj.. Instruktarz instalacji tez tam znajdziesz, niestety na bazie ActiveSync ale opisany w dość prosty sposób.

A tutaj masz odtwarzacz video filmów avi. Benc.! Wg tutoriala jak wyzej.

  • 2 tygodnie później...
nadir
komentarz
komentarz

zajmę się tym po weekendzie, tmczasem dziękuję. Jeśli któryś z linków spełnia moje oczekiwania i jest dostosowany do poziomu inteligencji :P odpowiednie punkty zostaną przyznane :]

odtwarzacz muzyki to jadas lipa, wgrac sie nie chcialo a potem nie zadzialalo wiec usunelam paskudztwo.

odtwarzacz filmow nie moze sie pobrac, cos nie tak z linkiem zewnetrznym, probowalam przez inne osoby i przegladarki pobrac, zonk.

  • 3 tygodnie później...
.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

Łap program do filmów ( jest brzydki ale lepiej odtwarza filmy niż WMP)

Co do muzy to program który podał ci kolega jest płatny..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.