x-kom hosting

Kilka problemów z win98

joninho
utworzono
utworzono

Witam

Mam problem z windowsem 98 mianowice

1.Przy uruchamianiu systemu pojawia się że plik mógł zostać przypadkowo usunięty. Nazwy plików : vnetsup.vxd , vredir.vxd , dfs.vxd.

2. Potem gdy juz to minie pojawia się że nie jest możliwe załadowanie biblioteki msmp32.dll .

3. Następnie w mandżeze sprzętu pojawiają się jakieś dziwne wykrzykniki (na dole sccener)

4.Przy rozmowie gg pojawia się zapytanie windows o jakieś skrypty potem okon z rozmowami się zacina :/

Z góry thx za pomoc . Nieoficialny dodatek juz wgralem i sterowniki do karty dźwiękowej.

96_1244799387.jpg

73_1244799825.jpg

68_1244799504_thumb.jpg

4_1244799469_thumb.jpg

83_1244799457_thumb.jpg

ZooMpl
komentarz
komentarz (edytowane)

Ad.1 Miałem tak z kartą sieciową USB, nie naprawiłem tego.

Ad.2 A nie aby msnp32.dll ? Jeśli tak, pobierz http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msnp32 i wklej do Windows\System32

Ad.3 Brak wszystkich sterowników (pewnie nie masz też dźwięku) Spróbuj : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=105687 (nie wiem czy program działa pod 98)

Ad.4 Jeśli używasz win98, demonem prędkości komputer nie jest, może lepiej zainstalować Tlen ? Jeśli nie , po instaluj wtyczki typu java i flash .

  • 1 rok później...
Volken
komentarz
komentarz

Ad. 1 Z tym problemem borykałem się dość długo, ale w końcu znalazłem w miarę skuteczny sposób (nie obejdzie się bez reinstalki systemu, niestety). Podczas instalacji Windows 98, przy wyborze składników, ODZNACZ wszystkie składniki sieciowe (ikonka telefonu- dial up networking itp.).
Ad. 3 Może to być konflikt z innym urządzeniem albo brak wolnych zasobów do obsłużenia urządzenia. Brak sterowników jest z reguły sygnalizowany żółtym znakiem zapytania.

[color=red]/Archeologów nie potrzebujemy! /puciek[/color]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.