x-kom hosting

Usunięcie Starych Punktów Przywracania W Vista 64

emule
utworzono
utworzono

Witam

Mam pytanko czy w Windows Vista x64 bit da się usunąć punkty przywracania każdy punkt to ok. 300MB a mój komputer potrafi sobie zrobić nawet kilka na dzień a dysk się zmniejsza. Chciałbym mieć możliwość usunięcia kilku punktów lub wszystkich, ale żeby ten ostatni (nowy) był i dalej komputer sobie tworzył punkty przywracania.

Wiem, że w Windows XP jest taka możliwość wchodząc w Panel Sterowania -> System -> Przywracanie Systemu -> (i trzeba zaznaczyć ptaszkiem) Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach

Komputer usuwa wszystkie punkty, ale po odznaczeniu ptaszka komputer utworzy sobie automatycznie nowy punkt przywracania tak jak było do tej pory.

Czy w Vista jest taka możliwość i jak to zrobić?.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Witam

Panel Sterowania => System i konserwacja => System => Ochrona systemu

Pozdrawiam

jesiona

emule
komentarz
komentarz

Oto mi chodziło bardzo dziękuję "jesiona", myśl z SP 2 to dobra myśl ale jest to wersja BETA, więc narazie niewchodzi w grę ale bardzo dziekuję

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.