x-kom hosting

Czy kupić Enermax 600W ATX PSU ?

dymas145
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy warto kupić Enermax 600W ATX PSU ? ZASILACZ

MÓJ KOMP:

plyta ascrok am2xli

amd 64 x2 6000+

dysk 200g sata

napęd, karta hd4850.

szagus
komentarz
komentarz

To świetny zasilacz, ale na dobrą sprawę do tego zestawu wystarczy Enermax 385W. Enermax 425W z dużym zapasem, Enermax 525W z ogromnym zapasem.

Qanitro
komentarz
komentarz

do tego zestawu ja bym bral modecom mc350...

maxsp2
komentarz
komentarz

Tak tylko modecom MC bedzie przy tej grafice głośny to raz a dwa enemax lepszym wyborem :)

Pozatym lepiej by bylo jak chcesz cicho Amacrox 500w Z zapasem :)

600 nawet jak bys mial dwa takie radki to wytarczyl by 520 enrmax a ten co podales byl by za zapasem.

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)
do tego zestawu ja bym bral modecom mc350...

I mógłbyś mieć zonka, bo mogłoby nie wyrobić. Athlon 6000+ to dosyć prądożerny procek, z HD4850 mógłby nie dać rady. E5200 + HD4850 z tego co słyszałem ciągnie, ale 45nm robi swoje.

Gość
komentarz
komentarz

Jak bardzo zależy Ci na ciszy?

IMO nie warto, stary zasilacz i z dosyć słabymi liniami 12V.

dymas145
komentarz
komentarz

Teraz mam jakieś padło, no jest 450w, ale jakich. Zasilacz ten w dotyku przypomina katronik. Musiałem odłączyć kilka rzeczy, ale i tak niedaje rady. Non-stop mi sie zacina czy restartuje. Zasilacz chodzi na 100% obrotach. Mam nadzieje że ten mi pomoże, zamówlem go już. DZIĘki za te rady!! :):):)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.