x-kom hosting

[Rozwiazany]monitor problem z kolorami

pwiecek7
utworzono
utworzono

cze mam taki problem ze zauwazylem od jakiegos czasu pojawienie sie delikatnych zalotow koloru czerwonego w miejscach gdzie nie powinien sie pojawiac tak jakby sie pikselom kolory pozaienialy jak wlacze czarny wygaszacz ekranu to ekran wyglada na lekko czerwnoy caly co to moze byc za przyczyna

Gość
komentarz
komentarz

Masz w monitorze funkcje Degaus - użyj jej, ona rozmagnesuje kineskop. A dzieje się tak ponieważ Twój monitor stoi w pobliżu jakiegoś źródła pola magnetycznego (głośniki, zasilacz, ups itp.)

pwiecek7
komentarz
komentarz

a mozliwe czasem zeby telewizor takie pole wytwarzal. a czy ma moj monitor taka funkcje nie wiem gdzie ja moge znalezc a jak takiej nie ma to co moge zrobuc. dzieki za odpisanie i prosze o dalsza pomoc

Gość
komentarz
komentarz

pwiecek7, Tak, każde urządzenie elektryczne wytwarza takie pole, ale są pewne elementy, które wytwarzają to pole w większych ilościach. Napisz jaki to monitor.

pwiecek7
komentarz
komentarz

znalazlwem ta funkcje ale pomaga tylko na chwileczka troche niby odswiezy cos sie obraz pozmienia ale za chwilunie to samo,

kolega mi mowi tu ze sie nie dam juz z tym nic zrobic

Gość
komentarz
komentarz

pwiecek7, Spróbuj przestawić monitor w inne miejsce.

pwiecek7
komentarz
komentarz

no dzieki ale nie wiem co sie stalo po prostu sie naprawilo samo zniknely tez czerwone kolory i wszystko jest ok nie wiem jak sie to stalo a juz milaem mon9tor odnosi d osklepu. dzieki

dar55
komentarz
komentarz

wiesz co się się stało ? opadł kurz w środku ,mialem to samo , zmiana kolorów wkurzyłem się rozkręciłem i przedmuchałem całego ( a troche brudu było) , po tej operacji niedośc że zyje to jeszcze ma lepsze kolory (obraz)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.