x-kom hosting

"Nigerysjki przekret" by allegro.pl

majster0901
utworzono
utworzono

Witam.

Mam takie pytanie do Was - chodzi o allegro no i jego dosc znany 'nigeryjski przekret'. Czy ktos spotkal sie z tym? Chodzi o to, ze gosc pisze w/s najczesciej sprzetu elektronicznego [czy w nigerii maja gniazdka?:D] ktory chca zakupic, prosze o wyslanie za pobraniem itd ... oczywiscie madry nikt sie na to nie zgodzi, podalem gosciowi zaporowa cene za laptopa a ten i tak sie zgodzil i chcial kupic tego lapka, rzekomo dla jakiegos tam brata na urodziny... no i co teraz? dostaje jakies maile z niby banku, gdzie kasa juz tylko czeka na moje potwierdznie = wyslanie paczki. A pewnie po jej wyslaniu, tyle bede widzial pieniadze. Moze jednak ktos cos wiecej wie na ten temat? Moze da rade wziac kase i nie wyslac przesylki? :D pozdrawiam.

dar55
komentarz
komentarz

w czym masz problem ?

podaełś mu swoje konto ? jak nie to podaj i niech tam przeleje , jak będzie kasa wysyłasz wtedy lapa , jak nie przeleje nie wysyłasz , finito

Dyni@
komentarz
komentarz

A co, Ty też chcesz się pobawić w oszusta ?

piku
komentarz
komentarz

Po co wałek za wałka? Prędzej typ Cię wykakali i nie znajdziesz go - po to Ci pisał. Ode mnie szejki arabskie chciały SE K750i kupić za kilka tysięcy $; dałeś się nabrać i tyle ;]

majster0901
komentarz
komentarz

Nie dalem bo nie wyslalem lapka, wlasnie probuje miec kase na koncie i nie wyslac lapka <lol>

a tak powaznie to tylko mnie interesuje czy ktos sie na to natknal, jest taki "wirtualny" bank gdzie niby potwierdzone wszystko i czekaja pieniadze az tylko paczka dojdzie i juz laduja na twoim koncie, no i to tyle ... ;]

dar55
komentarz
komentarz

ten wirtualny bank to się nazywa akredytywa bankowa , ale nie stosowana w transakcjach za 100 zeta :)

majster0901
komentarz
komentarz

1300 ... ? :>

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.