x-kom hosting

Zapisanie części ściągniętego pliku w Windowsie 98

Paolka
utworzono
utworzono

czy da sie w windows 98 w trakcie sciagania sie programu (powiedzmy ze scagnelo sie 50%) zapisac ta czesc ktora sie juz sciagnela i gdy nastepnym razem klikne na ikone sciagania sciagnie sie pozostala czesc prograu...tak jak to sie automatycznie robi w win xp??

Kamix
komentarz
komentarz
tak jak to sie automatycznie robi w win xp

W XP też się tak nie robi :)

Możesz używać menadżerów ściągnania np. moim zdaniem najlepszy Flashget...

Link: http://www.programosy.pl/program,flashget.html

Paolka
komentarz
komentarz

ja mam w domu na PC xp i mi sie tak automatycznie robi

tomq90
komentarz
komentarz

No nie wiem czy Ci się robi. Może jak zaczniesz ściągać i zatrzymasz i nie wyłączysz kompa i znowu klikniesz na ściąganie to się ściąga.

Ale jak wyłączysz kompa to na bank tego nie ma :P

Popek
komentarz
komentarz

Bzdury! Gdzieś w necie widziałem, kiedy ściągałem gre można było sciągać oddzielnie

Np. Skopiujesz 8 linków (części) i ściągasz w jeden folder.

1. Link np. sciąga sie godzine itd itd.

Paolka jak mi się adres tej strony przypomni to Ci dam ;)

[ Dodano: 2007-06-07, 17:59 ]

Możesz włączyć jutro komputer i następną część do siciągania... kapisz ? :]

//Uwazaj co piszesz

//Piractwa nie bedziemy tolerowac

//Przemek

tomq90
komentarz
komentarz

popek11, brawo za inteligencje <brawo>

No to tak wiadomo że można !

Ale mu chodzi czy na przykład jak będzie ścigać plik 1GB i zatrzyma go to potem jak włączy będzie nadal się ściągać i czy może zapisać części ściągniętego już pliku ! ! !

Jeżeli nie wyłączy kompa a zatrzyma to potem będzie mógł ściągać dalej ale jak wyłączy kompa to będzie musiał od nowa ! ! !

Popek
komentarz
komentarz

Paolcia cofam to.

Ale mu chodzi czy na przykład jak będzie ścigać plik 1GB i zatrzyma go to potem jak włączy będzie nadal się ściągać i czy może zapisać części ściągniętego już pliku ! ! !

tomq90 groch z kapustą ! Mi chodziło o to że jak to sciagasz np. ten 1 GB i skończy Ci się ściągać to bierzesz następny link...

Jeżeli nie wyłączy kompa a zatrzyma to potem będzie mógł ściągać dalej ale jak wyłączy kompa to będzie musiał od nowa ! !

Powtórka: Mi chodziło o to że jak to sciagasz np. ten 1 GB i skończy Ci się ściągać to bierzesz następne...

Z resztą kto by wyłączał to w czasie sciągania...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.