x-kom hosting

[Rozwiązany]Domena na home.pl

Dox
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Chciałbym zamówić domenę *.pl na www.home.pl. Mam pytanie.

Co się stanie z domeną, gdy nie zapłacę za nią w którymś miesiącu i czy będę miał za to jakieś dodatkowe koszty ?

Pozdro

Edytowane przez benkowik
Rozwiązany

2BE.PL
komentarz
komentarz

Witam,

Za domenę internetową płacimy raz w roku. Jeśli po roku użytkowania nie opłacisz domeny, wróci ona do puli wolnych domen. Od tej zasady obowiązują wyjątki, o których można poczytać w regulaminach konkretnych promocji u konkretnych rejestratorów.

Miłego dnia,

darexD
komentarz
komentarz

Heh, ja własnie wczoraj założyłem domene (4 z kolei :) na home.pl ) Teraz jest promocja że możesz ja mieć za darmo w promocji freewolne a po roku uzytkowania płacisz 99zł za przedłużenie :) Pozniej mozesz sobie podpiac DNS i dalej ... sie bawic

Dox
komentarz
komentarz (edytowane)

a czy potem na następny rok też muszę płacić za przedłużenie ?

Edytowane przez Dox
Gość
komentarz
komentarz
a czy potem na następny rok też muszę płacić za przedłużenie ?

przyczyniam się do pytania

waham się między home.pl a nazwa.pl i chciałbym się dowiedzieć czy trzeba obowiązkowo płacić za przedłużenie

benkowik
komentarz
komentarz

Szukałem i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, więc postanowiłem napisać do tych firm mail'e.

Czekam na odpowiedź od nazwa.pl

Odpowiedź od home.pl

Witam,

> Zastanawiam się nad Państwa ofertą. Rejestrując domenę za 0 zł jestem

> zobowiązany ją przedłużyć, czy po prostu mogę zerwać umowę po upływie 1

> roku?

Pragne poinformowac, iz nie ma obowiazku przedluzania domeny po roku. Mozna z niej zrezygnowac bez zobowiazan i formalnosci.

W razie pytan lub watpliwosci pozostajemy do dyspozycji.

Czyli domenkę można mieć za free no ale jeśli myśli się nad wiecznością strony to nieopłaca się brać takiej oferty, gdyż na następnych latach przez tą promocje będziemy dodatkowo płacić. Podam przykład:

home.pl - rejestracja 0 zł

inny serwis - rejestracja 10 zł

Po pierwszym roku mamy 10 zł w kieszeni

home.pl - odnowienie 99 zł - 10 zł = 89 zł

inny serwis - 70 zł

Pierwszego roku tracimy już 19 zł

Za kolejne lata to 29zł * x lat = 29x ;)

Jak dla mnie nieopłacalna oferta, chodź home.pl to porządna firma.

Gość
komentarz
komentarz

Dzięki benkownik!

Domena na rok zamówiona, jak będę miał potrzebę to przedłużę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.