x-kom hosting

potrzebny zasilacz 650-700 W

Alundro
utworzono
utworzono

witam wszystkich. W środę zainstalował u mnie monter zasilacz OCZ stealthxtreme 700 W pod konfiguracje phenom 2 940 3.0 ghz z płyta gigabyte GA-MA790X-UD4, 4 gb ram i stara karta gf 960 gt i 2 twarde dyski. Pojawił sie wtedy nieznośny jak dla mnie hałas. Myślałem ze to wiatrak jakiś albo radiator z procesora ale dzisiaj monter stwierdził ze to od wyżej wymienionego zasilacza. Czytałem kilka opini o tych zasilacz że są głośne i mogę to potwierdzić. Bardzo Was proszę poradżcie mi jakiś bardzo cichy zasilacz od 650-700 W. Jaki polecacie ? Rozejrzalem sie trochę i zainteresował mnie modecom vulcano 650 oraz ocz ale model cool i coś tam który jest zatwierdzony przez NASA,coca-cole i wytwarza jedynie 10 db. Proszę o pomoc. Przepraszam za błędy ale pisze przez telefon. Pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz

Uuuuuuuuuuu ... Po co Ci 650-700WAT do takiej konfiguracji ?

PaQre
komentarz
komentarz (edytowane)

Weź Corsair CMPSU-450VXEU 450W cichy,stabilny i wystarczy do Twojego kompa ze sporym zapasem.Napisz jaki masz budżet.

Alundro
komentarz
komentarz

Za ocz dałem 390 zł i jak zostanie oddany to do 600 zł bo naprawdę chciałbym coś bardzo cichego i już zostanę przy takiej mocy zasilacza.450 to zamalo. Właśnie patrzyłem i jestem prawie zdecydowany na Be-quiet Dark power P7-Pro-650 W co sadzicie o takim wyborze pomijając ze pewnie wystarczyłby słabszy.

Gość
komentarz
komentarz

Bardzo dobry zasilacz, jak Cię stać to bierz :)

szagus
komentarz
komentarz

Ja bym spróbował zrobić Fanswapa

Qanitro
komentarz
komentarz
450 to zamalo.

kto ci tak powiedzial? ja ci mowie, ze starczy z zapasem...

ale jak nie masz co robic z kasa to bierz Be-quiet Dark power P7-Pro-650

maxsp2
komentarz
komentarz

Spokojnie wystarczy ale jak ccesz cisze gwarantowana to moze to tez byc Bequiet 450w

Jezli pozniej planujesz przejcie na radka HD oraz cf to wez 550.. :)

Gość
komentarz
komentarz

Ja sam używam be quiet 550w i muszę powiedzieć że jest bardzo cichy i najlepiej weź coś w stylu 500-550 bo morze w przyszłości zmienisz kartę grafiki czy procesor.

Gość
komentarz
komentarz
witam wszystkich. W środę zainstalował u mnie monter zasilacz OCZ stealthxtreme 700 W pod konfiguracje phenom 2 940 3.0 ghz z płyta gigabyte GA-MA790X-UD4, 4 gb ram i stara karta gf 960 gt i 2 twarde dyski. Pojawił sie wtedy nieznośny jak dla mnie hałas. Myślałem ze to wiatrak jakiś albo radiator z procesora ale dzisiaj monter stwierdził ze to od wyżej wymienionego zasilacza. Czytałem kilka opini o tych zasilacz że są głośne i mogę to potwierdzić. Bardzo Was proszę poradżcie mi jakiś bardzo cichy zasilacz od 650-700 W. Jaki polecacie ? Rozejrzalem sie trochę i zainteresował mnie modecom vulcano 650 oraz ocz ale model cool i coś tam który jest zatwierdzony przez NASA,coca-cole i wytwarza jedynie 10 db. Proszę o pomoc. Przepraszam za błędy ale pisze przez telefon. Pozdrawiam.

Z tego co pamiętam to niektóre OCZe 600W miały niedziałającą regulację obrotów wentylatora, może wersji 700W również to dotyczy i trafiłeś na taką właśnie sztukę...

Volcano 650W to głośny zasilacz.

A jak chcesz koniecznie dużo wydać to proponuję coś takiego:

http://zenfist.pl/enermax-pro82-enervip-ep...25w-p-2326.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.