x-kom hosting

[500]Obudowa do WC - pomocy !

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej ! Mam zamiar kupić budę , przeznaczyłem na to do 500 PLN . Obudowa musi być dobrze wentylowana i musi się zmieścić WC :) Jeżeli warto to mogę trochę dopłacić .

Jestem otwarty na propozycje :) WAŻNE !!! W obudowie musi się zmieścic całę WC wraz z chłodnicą .

Z góry Dziękuje !

Gość
komentarz
komentarz

1.Ten CM nie podoba mi się i nie jestem pewien czy zmieści się tam WC

2.Na początku o tym myślałem , nawet mi się podoba , tylko ...

... te WC . Zmieści się ?

Naxi
komentarz
komentarz
... te WC . Zmieści się ?

Z tego co czytałem nie powinno być z tym najmniejszych problemów.

Gość
komentarz
komentarz
nie powinno

Nie powinno ...

No coś nie wiem , zapomniałem dodać na początku , że w obudowie , muszę mieć SUPER ŁAD . Chodzi o to , iż muszę mieć wszysciusieńkie kable pochpwanie , pospinane , jak się da .

Naxi
komentarz
komentarz (edytowane)
Obudowa dla maniaków komputerowych wielkość czy przezroczysty bok to zalety tej obudowy, jednak jest ich więcej .Możliwość instalacji chłodzenia cieczą [a na tym się troszkę znam wierzcie mi ;)]
A z plusów to moim zdaniem to wygląd choć to jest kwestia gustu, świetny pomysł z wiatrakiem u góry bardzo dużym który jest cichy(owiele ciższy niż reszta), a ostatni plus to 2 dziury styłu na kable do chłodzenia wodnego

;)

Gość
komentarz
komentarz

Fajnie , ale ja chciałbym całe chłodzzonko (wraz z chłodnica) zamontować w budzie . A chłodnica sie ta zmieści ?

Proszę pomóżcie to bardzo ważne !!!

Gość
komentarz
komentarz

Jakiej wielkości ta chłodnica?

qba007
komentarz
komentarz

to ja powtarzam

Gość
komentarz
komentarz

Bardzio nie ładny ten Stacker :( Może coś innego ?

Chłodnica 3x12 lub 2x12 cm

qba007
komentarz
komentarz
Bardzio nie ładny ten Stacker

kwestia gustu. jak dla mnie to jest taki sobie.to tej budy Ci wszystko wejdzie przynajmniej

Gość
komentarz
komentarz

Może tak jest OKROPNY :) A cos innego ? Poza tym ten Stacker jest tylko w kilku sklepach , aja będę kupował w esc.pl lub proline.pl .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.