x-kom hosting

zasilacz pod gtx 260 i e8400

Bam_cky
utworzono
utworzono (edytowane)

witam . niezbędny u mnie bedzie zakup nowego zasilacza jesli chce wymieniac kompa :D co proponujecie do gtx 260 i e8400 z tym ze proc napewno bedzie kręcony :D mysle ze tak do 200 zł znajdzie sie cos poządnego . jaki najlepszy producent bedzie itp .

Qanitro
komentarz
komentarz

chieftec gps 450aa-101a

Gość
komentarz
komentarz

Corsair CMPSU-450VXEU 450W ten będzie cichszy, ale zasiłki równie dobre.

PaQre
komentarz
komentarz
mysle ze tak do 200 zł znajdzie sie cos poządnego . jaki najlepszy producent bedzie itp .
Corsair CMPSU-450VXEU 450W ten będzie cichszy, ale zasiłki równie dobre.

Ten zasilacz wykracza o prawie 100zł poza ustalony budżet.

Weź Chiefteca albo Amacroxa Warriora AX450

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

sorry, ale sugerowałem się zasilaczami w dziale polecone :

151-200złAntec Earth Watts 430W (+12V 360W)Corsair CMPSU-450VXEU 450W (+12V 396W)Huntkey HK-350AP (+12V 300W)Tagan TG400-U33 2Force II 400W (+12V 336W)

Ale i tak widziałem niedawno tą zasiłkę, za bodajże 240zł...

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)

Moje propozycje:

Corsair 400W

Amacrox Warrior AX450

Pentagram 460W

maxsp2
komentarz
komentarz

Tanej bym był za Amarcrox 400w Natomiast drozej i mocniej to corsair :)

Bam_cky
komentarz
komentarz

ten Pentagram 460W najbardziej mi spasowal ;D cena idealna 199 zł na esc :D a bedzie wystarczający do tego gtx 260 ? i czy spokojnie bede mógl kręcic e8400 bez obaw ze cos splonie ?

Jakob
komentarz
komentarz

A może Ocz StealthXstream 500W za jakieś 230 zł?

Qanitro
komentarz
komentarz

mysle, ze chieftec bedzie lepszy od pentagrama - cena ta sama praktycznie, a to znana i dobra firma; szczegolnie ten model

szagus
komentarz
komentarz

Pentagram Silent Force 460W to dobry zasilacz - możesz go brać. W niczym nie ustępuje Chieftecowi 450W, jest przy tym podobno ciut cichszy.

Konrad B.
komentarz
komentarz

Amacrox Warrior 450, na tym zasilaczu podkręcałem podobny sprzęt do twojego GTX260 i e8500, i nic się nie dzieje od 3 miesięcy, wszystko stabilnie.

Pozdr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.